Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

smurfavr

Защо не работят старите версии на скайп ?

Препоръчан отговор

Ха сега. Изрових още един стар компютър. На един свич с този си се логна автоматично без проблем.На тоя работи портативната, оправих и микрофона.На другите два си работи 3.8.0.188

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Win XP , skype ver 6.16.60.105 - всичко си работи без проблем.

Пристигна ми напомняне за ъпдейт, но не съм го инсталирал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах някаква портейбъл 6.18 Вписа се, но не работи микрофона. Като добавя и тотално оcpaния интерфейс направо ми се драйфа. Май ще си остана само на Yahoo Messenger, ако не се намери начин.

С XP съм и старичък компютър, нотова не пречи на Скайп 6.18 да работи безупречно!

Провери си настройките за микрофона в зависимост от използваната от теб ОС!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде спасибо на братушките.Ровнаха файла, махнаха му шибаните самопроверки, пипнаха което трябва и вече работи. Сваляте екзето, преименувате и замествате оригиналното.Версия 3.8.0.188 http://rghost.net/57558564 Пробвано от мен. Между другото пишат че работи и на Win 7 x64Има и други, и 4 и 5.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Браво на руснаците. Жалко за корпоративните интереси и техните говорители, като Капнемо.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво на руснаците. Жалко за корпоративните интереси и техните говорители, като Капнемо.

Ако решат пак на тяхната ще стане. Това е поредната ви глътка въздух. Много отдавна трябваше да си намерите алтернатива на скайп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако решат пак на тяхната ще стане. Това е поредната ви глътка въздух. Много отдавна трябваше да си намерите алтернатива на скайп.

Подценяваш руснаците. А алтернатива няма как да ползвам, като познатите ми не я ползват. Освен сам да говоря със себе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подценяваш руснаците. А алтернатива няма как да ползвам, като познатите ми не я ползват. Освен сам да говоря със себе си.

Ти пък май ги надценяваш. Казах ако решат. Утре ако решат че си ъпдейтнат сърварите и ще те задължат за се конектнеш с последната актуална версия на skype. Тогава какво ще направят руснаците ? Ще махнат проверки ама отсреща като ти върне отговор че някоя чек сума не ти е наред ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ти пък май ги надценяваш. Казах ако решат. Утре ако решат че си ъпдейтнат сърварите и ще те задължат за се конектнеш с последната актуална версия на skype. Тогава какво ще направят руснаците ? Ще махнат проверки ама отсреща като ти върне отговор че някоя чек сума не ти е наред ...

Ще го пачнат. Няма да се учудя, ако се появи неофициален скайп клиент най-накрая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде спасибо на братушките.

Ровнаха файла, махнаха му шибаните самопроверки, пипнаха което трябва и вече работи. Сваляте екзето, преименувате и замествате оригиналното.

Версия 3.8.0.188 http://rghost.net/57558564 Пробвано от мен. Между другото пишат че работи и на Win 7 x64

Има и други, и 4 и 5.

Филипов Дай за версия 4.2

Редактирано от smurfavr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4.2.0.187 http://rghost.net/57565291 Не съм го пробвал, от същото място.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ли да търкам стария скаип и да го инсталирам на ново?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам какъв ви е проблема с новите версии на скайп? Аз ползвам винаги последната версия и винаги всичко си работи както трябва и никога нямам нивкакви проблени..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично - яде много ресурси, тежък, фрашкан с реклами, гаден идиотски интерфейс и трябва да се взирам, пробутва ми "лицева книга", която я мразя и в червата, Като пробвах portable 6.18 се самиоразпрати (покана за ауторизация) към една камара народ, повечето случайни контакти отпреди няколко години и трябваше да се обясняваме кой кой е и откъде се познаваме. Още искаш ли? Не си падам по новите микромеки лaйнa и това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На тези, които не им харесва дизайна на последните версии могат да ползват Miranda-NG, Trillian - поддържат си скайп (който трябва да е стартиран) с допълнителен plug-in, който си теглите отделно, поддържат и теми, но не съм се ровил за тях. Също може да погледнете и QIP дали работи със скайп. Има и един сайт https://imo.im - преди си работеше добре, сега гледам, че искат регистрации, не знам как стоят нещата с него - варианти много.

Рекламите се махат лесно - освен от настройките на скайпа, може да си редактирате HOSTS файла (намира се в C:WindowsSystem32driversetc) и да блокирате адресите. Файла се отваря с текстов редактор и си добавяте двата реда

0.0.0.0 rad.msn.com0.0.0.0 apps.skype.com

адреса 0.0.0.0 може и да е 127.0.0.1, и в двата случая работи. Аз лично ползвам файла от http://winhelp2002.mvps.org/hosts.htm тъй като блокира и много други адреси. Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вярвам ти, на мен интерфейса ми харесва повече от старите, старите са ми малко дървени.. с ресурсите проблем нямам, а сурат тефтера и рекламите съм ги спрял, и нямам никакви проблеми : )

редакция:

и да точно по този начин си спрях рекламите : )

Редактирано от Wladisslav Bogdanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде спасибо на братушките.

Ровнаха файла, махнаха му шибаните самопроверки, пипнаха което трябва и вече работи. Сваляте екзето, преименувате и замествате оригиналното.

Версия 3.8.0.188 http://rghost.net/57558564 Пробвано от мен. Между другото пишат че работи и на Win 7 x64

Има и други, и 4 и 5.

урааааа браво на братушките

Бог здраве и дълъг живот да ти дава и на теб, Филипов

милото ми 3.8 ей го пак

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое има вируси? Това, че на този сайт (анонимен файлообменник) са качвани и лекарства (псевдозаразени файлове) и някои вдигат паника? За конкретния файл нещо да има? Ако те интересува хората са написали и какви байтове с какво са променили. Може да сравниш и двете екзета.От толкова народ (почти 2000000) при руснаците никой не се оплака, всички пишат че всички версии работят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете ги в virustotal според сайта има вируси

няма никакви вируси

ама никакви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3.8 не работи под виста, 7 и 8, там може да се ползва последната версия, 3.8 си е за 2000 и xp, където няма как да се ползва последната версия...

За осмицата не мога да кажа,ама си в грешка за виста и седем,така че не бъди толкова категоричен в изказването си! ;)

И на Vista,и на W7,винаги съм ползвал безпроблемно версия 3.8 на скайп!

Сега вече скайп версията 3.8 не върви и на XP ,но това е защото майкрософт принуждава хората да минат на най - новата версия до момента! ;)

Microsoft принуждава потребителите да обновят Skype насила

Ползващите стари версии на Skype са длъжни да преминат към новите издания на програмата под заплахата достъпа до услугата да им бъде спрян

Подразделението Skype на корпорацията Microsoft обяви, че отказва да поддържа старите версии на програмата за Microsoft Windows и Apple OS X. В близките няколко месеца потребителите на версиите 6.13 и по-ниски за Windows и 6.14 и по-ниски за Mac ще загубят възможността да влизат в своя акаунт, докато не си инсталират по-нова версия, съобщава американското издание на Computerworld, като цитира съобщение в блога на Skype.

Версията Skype 6.13 за Windows е пусната едва през януари 2014 г., а Skype 6.14 за Mac – през февруари 2014 г.

Потребителите на стари версии на Skype скоро няма да могат да влизат в акаунтите си

Според съобщението на Computerworld, от Microsoft твърдят, че решението за изключване на старите версии е продиктувано от грижа за потребителите. С това софтуерният гигант възнамерява да подтикне клиентите да използват нови функции, които не са налични в по-старите версии.

Сред функциите, които не са налични в старите версии са: изпращане на съобщения към абонати в списъка с контакти, които към момента са офлайн; цялостен преглед на историята на кореспонденцията на различни устройства и синхронизация на статуса на съобщенията (прочетено или не) на устройства от различен тип.

“Без паника – ако ползвате Skype за Windows или Mac, винаги можете безплатно да обновите програмата до последната версия. Препоръчваме ви да направите това днес, за да можете да ползвате услугата без прекъсване”, съобщават в блога на компанията.

Нека добавим, че неотдавна Microsoft принудително застави потребителите на Windows 8.1 да преминат към Windows 8.1 Update, като им даде срок до 10 юни 2014 г. Собствениците на PC-та, които не са инсталирали обновлението до указаната дата след това няма да могат да получават патчове.

Напомняме също, че компанията Skype бе купена от Micrоsoft през 2011 г. за $8,5 млрд. и сега е подразделение на софтуерния гигант.

Източник

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези, които като мен не се кефят на "сурат-тефтера" - слагайте 6.18 Business :) Интерфейсът мен лично не ме бърка, сега поне е сходен с този на Андроиния ми телефон и на Линукса ми...  :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверете ги в virustotal според сайта има вируси

Не говори глупости и 2 те версии които Филипов е дал линк към тях точно във вирус тотал съм ги проверил и само 2 измислени антивирусни показват че има 2 вируса.Вируси във файла показва че имаи скапания гогле хром на които му ебаха мамата  от 1 година на сам с тия обновления и вече не става за нищо.

Ако те плаши това че в версия 4.2 тези 2 измислени антивирусни ClamAV и  Bkav засичат 2 файла като вирус или в версия 3.8 същата измислена антивирусна ClamAV засича пак  вирус споко няма нищо в тях  гарантирам ти.

Ето го скана от вирус тотал.

https://www.virustotal.com/bg/file/dda273c5a01c409ff1f653132f35f71cb32707901f532a87ec4cef0ad05829b3/analysis/

https://www.virustotal.com/bg/file/b1fcb1d569dd8be96d7d1ef0777cc97788cbf902721757d53040e2c9ccc562cb/analysis/1408562480/

Редактирано от smurfavr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говори глупости и 2 те версии които Филипов е дал линк към тях точно във вирус тотал съм ги проверил и не показа нито един вирус.Вируси във файла показва че има единствено скапания гогле хром на които му е**** мамата  от 1 година на сам с тия обновления и вече не става за нищо.

smurfavr слагай цензура,че във форума влизат и малки деца! ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

smurfavr слагай цензура,че във форума влизат и малки деца! Публикувано изображение

Не мисля че това е кои знае каква псувня :) те децата знаят и псуват много повече от това.Публикувано изображение Мерси за предупреждението,но да не оспамваме темата излишно.  Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...