Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Нека да обсъдим уреда ДЕБЪГЕР и няколко модела

Препоръчан отговор

Здравейте супер форкумци ;)

пак съм при вас , защото има доста опитни тука

Искам да ви запаля малко по понятието или по-точно уреда ДЕБЪГЕР .

С две думи - това е платка, с вграден софтуер, програмирана така,

че когато я сложите на слота в компютъра или лаптопа ви,

ако той има хардуерен проблем - тя платката предназначена за това, тоест дебъгера,

открива веднага проблема и чрез строго определен код ( цифри знаци ) ,

ви подсказва какво трябва да поправите .

Знам , че не се изразявам на 100% , знам че ще има много мераклии , които ще ме поправят,

но с простички думи - това е .

Сега искам да се обърна към специалистите , или по-точно ЕКСПЕРТИТЕ :)

Искам да си купя един такъв дебъгер ( защото ще ми трябва ! )

но не знам кой е най-изготния , рентабилния

Ето , давам линк към доста такива,

ако има някой, който е изпробвал ВЕЧЕ НЯКОЛКО - моля го, да каже кой да си купя ?

http://www.dx.com/s/Diagnostic+Test+Card

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук-там по сервизите ползват такова нещо, но не с особен успех. Хардуерен проблем се локализира и без него. Ако мислиш, че с една такава платка за 4$ се правят чудеса, вземай една такава и да мирясаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук-там по сервизите ползват такова нещо, но не с особен успех. Хардуерен проблем се локализира и без него. Ако мислиш, че с една такава платка за 4$ се правят чудеса, вземай една такава и да мирясаш.

всичките ти 2458 мнения все такива ли са , в стил "вятър на устата" ???

не се хаби !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

всичките ти 2458 мнения все такива ли са , в стил "вятър на устата" ???

не се хаби !!!

Моето е "вятър в устата", твоето е "вакуум в главата". С хоби китчета и трици ходи маймуни да ловиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

...

Ето , давам линк към доста такива,

ако има някой, който е изпробвал ВЕЧЕ НЯКОЛКО - моля го, да каже кой да си купя ?

http://www.dx.com/s/Diagnostic+Test+Card

Тези устройства бяха много полезни преди 15-20 години. А и на тези като им гледам цените имам големи съмнения относно функционалност и надеждност

П.П. Да не говорим че това не е дебъгер а диагностична карта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване