Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с браузъра-lntеrnеt ехplоrеr

Препоръчан отговор

Имам следния проблем-след kато използвах инструмент за премахване на файлове от таблото на "Supеrаntispаywаre"програма за премахване на мейлyари и т.н/т- върху една притурkа на работния ми плот kоято се появи след kато инсталирах един плейър -понеже нямаше ънинстал файл,Интернет еkсплорера ми просто изчезна,изтеглих друг и се опитах да го преинсталирам но не става ,след kато стартирам инсталатора излиза надпис ,че нямам право или файла не е намерен от линдоус 7?? Kаkво да правя,kаk да го разреша? Стартирам kато администратор паk не ще?Идей моля ви?

post-351573-0-80581100-1407298604_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не използвайте IE! Харесайте си друг браузър и профилактично си направете тема тук, защото системата явно е „омазана“.

https://www.google.bg/#q=%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D0%BE%D1%83%D1%81

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Internet Explorer не се сваля от сайтове като Softonic! Намери си системния образ, от който си инсталирал (на диск или флашка), защото може да се наложи поправка на системата. След това посети раздела, предложен от колегата по-горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Start->Control Panel->Programs and Features->Turn Windows features on or off->Internet Explorer трябва да присъства там и да е с отмета. Ако няма отметка, му сложете и потвърдете с ОК. Изчакайте да свърши с инициализациите. Ще попита за рестартираане - повърдете[email protected], нали знаеш, че IE е дълбоко вкоренен в системата и неговите проблеми и липси се отразяват на цялата система[email protected]Калине, извинявай, но операционната система се казва Windows (Уиндоус)! Не линдоус, линдолс, виндолс...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@chochomen, нали знаеш, че IE е дълбоко вкоренен в системата и неговите проблеми и липси се отразяват на цялата система. 

Това не означава, че трябва да се използва. Редно е само да се обновява.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Start->Control Panel->Programs and Features->Turn Windows features on or off->Internet Explorer трябва да присъства там и да е с отмета. Ако няма отметка, му сложете и потвърдете с ОК. Изчакайте да свърши с инициализациите. Ще попита за рестартираане - повърдете[email protected], нали знаеш, че IE е дълбоко вкоренен в системата и неговите проблеми и липси се отразяват на цялата система[email protected]Калине, извинявай, но операционната система се казва Windows (Уиндоус)! Не линдоус, линдолс, виндолс...

-Добре де- там обаче си има отметка  да пробвам да я махна и после да я сложа пак или ?????-А-за"ЛИНДОЛСА"-сори писах от мобилния по нощите-и все пак нищо не става намерих и папката в програмни файлове в "С" то но не виждам да има екс файл за инсталиране мисля че липсват изтрити са ??? уф писна ми !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

-От няма накъде си инсталирах файърфокс-мисля че е дори по бърз а в сравнение с хром--хехехе направо лети поне при мен ---интернет експлорер-почивай в мир ☺

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване