Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със Samsung Galaxy S4

nikeman

Препоръчан отговор

Проблема е следния, както си вървеше и му падна батерията, сложих го да се зарежда, но така и те тръгна изобщо да се зарежда. Никакви индикации, че е "жив". Занесохме го на ремонт(не присъствах там) човека е го пуснал катого е свързал чрез кабела за лаптоп, някакво устройство и програма. След това като го взех пак същата работа, батерията падна и не иска да се зарежда, човека е казар, че може би е било вирус! Как да го оправя и възможно ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А зарядното работи ли? Има ли възможност да се тества с друго зарядно. Ако батерията се е разредила е нормално да не се включва телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С друго зарядно не съм пробвал, но от сервиза го върнаха със заредена батерия, затова изключвам батерията да е проблема. Пробвах и чрез кабела да го заредя през лаптопа, но не става отново. Телефона е нов, скоро закупен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вижте ,при повечето смартфони е така ,и е написано в ръководството ,че когато батерията падне напълно ,при включване да се зарежда ,няма да се индикира определено време. Включете го на зарядно и го оставете към час. След това се опитайте да го включите. Ако смятате ,че е вирус ,заредете батерията на друг телефон ,и след това преинсталирайте ОС на своя. Става лесно и бързо. Казвате ,че телефона е нов? Вместо да го носите на случайни майстори ,съмнително компетентни ,по-добре се възползвайте от гаранцията. Вярно ,ще ви бавят близо месец ,но вероятността да отстранят дефекта е по-голяма. Има вероятност дефекта да е по платката на самия телефон ,а не в зарядно или батерия. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случвало ми се е и на мен да зареди на 70% примерно и да спре и след рестарт се оправя ,но гледай да не я изтощаваш до край ,защото много често стандартните зарядни не стартират зареждане на напълно изтощена батерия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Случвало ми се е и на мен да зареди на 70% примерно и да спре и след рестарт се оправя ,но гледай да не я изтощаваш до край ,защото много често стандартните зарядни не стартират зареждане на напълно изтощена батерия!

Какви ги говориш? Нали затова е зарядно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема беше установен и разрешен. Кабела на зарядното беше прецакан, взех ново и сега всичко е наред!

Надявам се, че е оригнално. Иначе ще имаш проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аха явно USB то се свързва към зарядното. При моя телефон USB кабела е отделно , зарядното си има свой кабел. Било е доста близо до акъла ама кой да се сети. :) Радвам се ,че проблема е отстранен и желая дълго и безпроблемно ползване на телефона! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Здравейте! Имам Самсунг Галакси С 4.Въпроса ми е защо от Самсунг пускат ъпдейти за софтуер като всичките са бъгави?? Два пъти си ъпдейтнах телефона и след това рестартирах на фабрични настройки, като бъговете не се премахнаха :Д  Става въпрос за бързо изтощаване на батерията, като си включа камерата пресс бутона се премести в горния край и е наопаки, бъгна се и опцията за обратно въртене на картината, и немога да снимам екрана на телефона като махна с ръка по дисплея. Телефона е хубав, но ако ги нямаше тия бъгове... Някой може ли да ми помогне за отсраняването им? Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам Самсунг Галакси С 4.Въпроса ми е защо от Самсунг пускат ъпдейти за софтуер като всичките са бъгави?? Два пъти си ъпдейтнах телефона и след това рестартирах на фабрични настройки, като бъговете не се премахнаха :Д  Става въпрос за бързо изтощаване на батерията, като си включа камерата пресс бутона се премести в горния край и е наопаки, бъгна се и опцията за обратно въртене на картината, и немога да снимам екрана на телефона като махна с ръка по дисплея. Телефона е хубав, но ако ги нямаше тия бъгове... Някой може ли да ми помогне за отсраняването им? Благодаря!

Пробвайте да инсталирате Андроид 5 Лолипоп. Като цяло Андроид въпреки огромното си разпространение е известен и като най-ненадежден софтуер. И аз съм имал проблеми с корейски телефон и ОС на Андроид ,за това го замених с IOS ,който не се задържа дълго в мен за жалост ,но имам отлични впечатления от него. От IOS 5 или по-стара версия ,когато го взех ,та чак до 7 не съм имал проблеми с изключение ,че картите не ми харесват ,и приложенията не винаги съм намирал безплатно ,това от което съм имал нужда. 

В момента ползвам Windows phone взет с 8-ма версия ,ъпдейтна се до се до 8.1 ,която има доста значителни подобрения ,и за сега никакви бъгове. Приложения има предостатъчно ,само едно за записване на разговори от всичко ,което съм търсил не съм успял да намеря безплатно ,всичко друго съм откривал без проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте да инсталирате Андроид 5 Лолипоп. Като цяло Андроид въпреки огромното си разпространение е известен и като най-ненадежден софтуер. И аз съм имал проблеми с корейски телефон и ОС на Андроид ,за това го замених с IOS ,който не се задържа дълго в мен за жалост ,но имам отлични впечатления от него. От IOS 5 или по-стара версия ,когато го взех ,та чак до 7 не съм имал проблеми с изключение ,че картите не ми харесват ,и приложенията не винаги съм намирал безплатно ,това от което съм имал нужда. 

В момента ползвам Windows phone взет с 8-ма версия ,ъпдейтна се до се до 8.1 ,която има доста значителни подобрения ,и за сега никакви бъгове. Приложения има предостатъчно ,само едно за записване на разговори от всичко ,което съм търсил не съм успял да намеря безплатно ,всичко друго съм откривал без проблем.

От къде мога да изтегля Андроид 5 Лолипоп?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От къде мога да изтегля Андроид 5 Лолипоп?

Чакаш производителя да я пусне и я теглиш през Update software на телефона. Може да не дойде скоро, а след месец-два. Просто проверявай от време на време. Отделно, че самсунг са известни с лагавия си софтуер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакаш производителя да я пусне и я теглиш през Update software на телефона. Може да не дойде скоро, а след месец-два. Просто проверявай от време на време. Отделно, че самсунг са известни с лагавия си софтуер.

Благодаря! :) Разбрах, че на Галакси с5 вече са пуснали Лолипоп 5, а за Галакси с4 ще пуснат в началото на 2015 година.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Здравейте! От няколко дни имам проблем с телефона си. Батерията пада в момента на зареждане. Първо беше на около 30 %, но след като го включих падна напълно. Смених и зарядното, но няма промяна. В момента телефонът не се включва. Имате ли някакви идеи на какво се дължи това и какво трябва да направя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване