Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпрос относно изкарване на шофиорска книжка в друг град

Препоръчан отговор

Здравейте имам следния въпрос предстои ми да запиша шофиорски курс в София та въпроса ми е следния: Живея в София но съм от Варна по лична карта мога ли да карам курса в София и да взема книжка съответно там без да се налага да си сменям местоживенето по личната карта и тнт...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам следния въпрос предстои ми да запиша шофиорски курс в София та въпроса ми е следния: Живея в София но съм от Варна по лична карта мога ли да карам курса в София и да взема книжка съответно там без да се налага да си сменям местоживенето по личната карта и тнт...

Може стига да се научиш,че се пише ШОФЬОРСКИ курс!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам какво общо има местожителството в случая, относно провеждането на курсовете. Дано не попречи нивото на образование, само.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм изкарал курсовете в София като студент, пък жителството ми е в Плевен. А тогава имаше и глупости като "софийско жителство".Има ограничение собствен автомобил да е с регистрация по постоянен адрес (местожителство).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без значение от кой град си, можеш да караш курсовете където пожелаеш. Приятел от София изкара курсовете в Перник, защото няма чааак толкова трафик пък и цените са малко по-ниски, стига да уцелиш инструктор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване