Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвет за купуване на игри - на диск или през Стийм, фаст2плей

Никола014

Препоръчан отговор

Здравейте!

Нужен ми е съвет за следното: искам да купя няколко игри с цел играене в мулти. Големият син има акаунт в Стийм, но нямам

представа можем ли от един компютър да играем двамата на една и съща игра, с различни профили. Не по едно и също време.

И каква е разликата дали играта е на диск или съм купил онлайн легален ключ.

Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от самата игра. 

Това не е раздел "хардуер" и ти не си полезен с нищо,само спамиш! Тиквен медал ли взимаш на 12 000 мнения :DВ платформата Steam ,е налична опция "Семейно споделяне" ,за повече инфо и то на БГ,в официалния сайт - http://store.steampowered.com/promotion/familysharing?l=bulgarian

Това е начина да играете една и съща игра от различни Steam акаунти,като не е валидно за всички игри,прочетете ЧЗВ в линка.Не разбрах точно въпроса ти за разликата,какво значи "да купиш онлайн легален ключ" ,в Steam ти купуваш игрите,с тях идва и ключа,на някой игри няма такъв.За пазарувания от други места (на ключове) ,има опасност от бан на акаунта.Разлика няма никаква между игра закупена от диск или от стийм,стигата играта да я има в стийм,може да си купиш на диск,след което да си въведеш ключа само,за по-удобно и лесно.Също така в Steam има две намаления ,Summer & Winter sales ,където намаленията стигат до 90%.Лятното мина,Зимното намаление е около Коледа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И отново ще напиша. Зависи от самата игра. Колкото до мненията в този форум съм седма година вече. Нормално е да имам толкоз мнения. Медал, пари или слава не търся. Не знам с какво толкоз те дразни моето мнение или присъствие.

Всичко добро ти желая и лек ден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Нужен ми е съвет за следното: искам да купя няколко игри с цел играене в мулти. Големият син има акаунт в Стийм, но нямам

представа можем ли от един компютър да играем двамата на една и съща игра, с различни профили. Не по едно и също време.

И каква е разликата дали играта е на диск или съм купил онлайн легален ключ.

Благодаря!

Има фамилно споделяне, но зависи и от играта.

Виж тук:

http://store.steampowered.com/promotion/familysharing. Може да заявиш 10 компа и 5 акаунта (мисля) като семейни Публикувано изображение

Не мисля, че има съществени разлики дали е на диск или си я закупил легално онлайн (закупил легално, не е същото като закупил легален ключ, примерно огромната част игри не позволяват да си продадеш ключа на играта).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Flare,браво бе,ти каза нещо толкова различно от моя пост,защо не ме цитира направо О_О@EmoKostov,всяка жаба да си знае гъола ,твоята е в раздел "хардуер" явно.Като цяло ме дразни идиотския модераторски екип и безмислените мнения в тоя форум.Всеки се опитва да се меша,където не му е работата,типично по български.Разбира или не,няма значение,трябва да се пишат безмислени мнения и да се спами наред.

Така като гледаш моето мнение е с цел да помогна на човека,не да спамя,това го правите вие двамата с колегата ти,защото няма кой да ви удари наказание за офтопик/спам на вас,лично съм репортвал и съм получавал аз наказание. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може в Стийм 2-ма да играят едновременно! Тествано е!!!

Веднага щом се логне собственика в която и да е игра, на другия се изписва "купи".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не може в Стийм 2-ма да играят едновременно! Тествано е!!!

Виднага щом се логне собственика, на другия се изписва "купи".

Ти четеш ли изобщо какво е питал човека ? "можем ли от един компютър да играем двамата на една и съща игра, с различни профили. Не по едно и също време."

Какво окритие направи и ти,браво,давайте още може..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, не съм пускал питанка, за да става кавга. Моля, да успокоим тона!

Да, наистина не става въпрос за едновременно игране. Просто добрият комп е само един, а на останалите няма да можем да играем в мулти

по хардуерни причини :)

За диска питах, понеже ми е направило впечатление, че когато играта е инсталирана от диск, после си го търси, за да я подкараш.

А дисковите устройства шумят и отделно, че децата много, много не пазят и дисковете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти четеш ли изобщо какво е питал човека ? "можем ли от един компютър да играем двамата на една и съща игра, с различни профили. Не по едно и също време."

Какво окритие направи и ти,браво,давайте още може..

Всъщност може и едновременно!

Това също е "ОКРИТИЕ" :D  :D :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Flare,браво бе,ти каза нещо толкова различно от моя пост,защо не ме цитира направо О_О

Когато започнах поста си, твоят не беше наличен. Само че трябваше да стана от компа и когато го довърших видях че си писал. Затова и натиснах харесва ми.П.П. Изобщо не е необходимо да се заяждаш с всеки и всичко, което видиш в този форум.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

>atridi  в ЧЗВ пише, че не може. Предполагам, ако е възможно, е за различни игри, а не за една и съща, нали?

Отивам за храна. 15 минути ще съм далеч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз споделям игри в стийм и само да ти кажа, че има онлайн игри които и със споделен акаунт не могат да се играят. Изисква от другият акаунт да се закупи играта дори и собственика да не е в игра имай го и това предвид. Мога да дам пример ама не мисля, че е нужно. Иначе според мен стийм става най бързо само свалянето може да ти е бавно ама то зависи от интернета вече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опа съм. Мисля за някое от Call of Duty-тата, Assasin's Creed IV Black flag, Bettlefield 3 и 4, ама за четворката чета, че постоянно някакви ядове имат с всяко ново обновяване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опа съм. Мисля за някое от Call of Duty-тата, Assasin's Creed IV Black flag, Bettlefield 3 и 4, ама за четворката чета, че постоянно някакви ядове имат с всяко ново обновяване.

За Battlefield 4 от време на време имам ядове, но като цяло играта си струва и парите и всичко и тя е от origin там не знам имаше ли споделяне на акаунт и не знам как седят нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От CoD-те кой се играе най-много? Сега...да не ми пишете "двойката", искам да се порадвам и на графика малко.

Да разбирам ли, че никой не иска да ми отговаря на други въпроси или да ги насоча в друга тема? Нов съм във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От CoD-те кой се играе най-много? Сега...да не ми пишете "двойката", искам да се порадвам и на графика малко.

Да разбирам ли, че никой не иска да ми отговаря на други въпроси или да ги насоча в друга тема? Нов съм във форума.

Battlefield 4 е по добра от CoD смисъл повече умения си трябват ама ти си решаваш. Иначе която и да купиш все ще се играе :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля да купя всички от пост #8, въпросът ми е коя от CoD се играе на-много по съвърите. Гоуста не го искам, защото е 50гб, а и всички твърдят, че бил скапан като цяло. На Фар Край 3 интересен ли е мултиплейъра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам на мен всички са ми безинтересни за Battlefield мога само да ти дам съвет. Вземи само 4 пари за 3 не давай имам ги и двете и 3 си седи само и не се играе. Лично на мен 3 ми изглежда недоразвита сравнение с 4 по добре събери още пари и вместо 3 вземи някое DLC за 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Flare,браво бе,ти каза нещо толкова различно от моя пост,защо не ме цитира направо О_О@EmoKostov,всяка жаба да си знае гъола ,твоята е в раздел "хардуер" явно.Като цяло ме дразни идиотския модераторски екип и безмислените мнения в тоя форум.Всеки се опитва да се меша,където не му е работата,типично по български.Разбира или не,няма значение,трябва да се пишат безмислени мнения и да се спами наред.

Така като гледаш моето мнение е с цел да помогна на човека,не да спамя,това го правите вие двамата с колегата ти,защото няма кой да ви удари наказание за офтопик/спам на вас,лично съм репортвал и съм получавал аз наказание. ;) 

Никъде във форума няма правило че като си модератор за даден раздел не може да пишеш в другите теми. Не смятам че спамя с нещо дадената тема, а ако е така ще бъда предупреден от екипа или дори санкциониран. Това че се дразниш е лично твой избор. Напротив аз пък теб те уважавам и ценя като човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване