Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Youtube

ddnn

Препоръчан отговор

Здравейте значи имам следния проблем пускам  WI-FI-то свързва се и има I-NET след това цъкам на иконката YOUTUBE и ми пише: Attention There is no network connection right now.Please try again later.Дадох му няколко пъти фабрични настройки но не се оправя моля помогнете ще съм ви много благодарен ако проблема се реши.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега да уточним. Това Wi-Fi на какво го пускаш?

На лаптопа, на телефона, на хладилника.... пералнята?

Телефона извинявам се забравил съм да допиша :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона ти показва ли, че се е закачил към безжичната мрежа? Сигурен ли си, че има интернет на устройството към което си се закачил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефона ти показва ли, че се е закачил към безжичната мрежа? Сигурен ли си, че има интернет на устройството към което си се закачил?

Да показва и има интернет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Марка и модел на телефона за да видим какви стандарти поддържа безжичната му карта. Марка и модел на модема или рутера към който се свързваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Марка и модел на телефона за да видим какви стандарти поддържа безжичната му карта. Марка и модел на модема или рутера към който се свързваш.

Марка на телефона:Sony Ericsson XPERIA X10 mini pro

Модел на телефона:U20i

Марка на рутера:TP-LINK

Модел на рутера:TL-WR740N

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това трябва да ти е телефона. Този рутер имаш ли достъп до него и как е настроена безжичната му мрежа?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това трябва да ти е телефона. Този рутер имаш ли достъп до него и как е настроена безжичната му мрежа?

Да телефона е същия 

рутера е мой ама не знам как е настроена ако има начин как да се провери ще проверя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да провериш как е настроена безжичната ти мрежа и най-вече на какъв стандарт. Телефона ти поддържа само b/g стандарт. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да провериш как е настроена безжичната ти мрежа и най-вече на какъв стандарт. Телефона ти поддържа само b/g стандарт. 

Ами ако може да ми кажете как да проверя как е настроена безжичната мрежа  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако може да ми кажете как да проверя как е настроена безжичната мрежа  

Ето ти линк с емулатор. Към тази мрежа закачва ли се друго устройство освен този телефон?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти линк с емулатор. Към тази мрежа закачва ли се друго устройство освен този телефон?

Да лаптопа е свързан още един телефон а другия телефон е samsung galaxy pocket neo оттам влизам и стартира YOUTUBE без проблеми  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да лаптопа е свързан още един телефон 

Безжичната ти мрежа с парола ли е или е свободна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На Channel е избрано Auto (Current channel 7)

А на Mode е избрано 11bgn mixed

Добре остава да има проблем с криптацията. Пробвай мрежата без парола. Да е свободна да видим дали телефона ще се свърже.

Виж и този линк. Може да ти е полезен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре остава да има проблем с криптацията. Пробвай мрежата без парола. Да е свободна да видим дали телефона ще се свърже.

Добре ще пробвам без парола но как да я махна паролата от рутера че да е свободна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Виж този линк. Вероятно имаш интернет на телефона, но не си си инсталирал приложение, което отговаря за мобилната версия на youtube.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този линк https://productforums.google.com/forum/#!topic/youtube/ZGyGdqisn8Y прочетос че  You Tube now required Android version 2.3.3 and up

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А ти направи ли Update на Youtube приложението?

аз съм ъпдейтнал целия телефон после влизам в Marketa оттам в my apps да проверя дали може да се ъпдейтва youtube но в приложенията го няма

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване