Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с 'Ф' бутоните на клавиатурата.

Sogo

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам проблем,дори бих казал голям.Ако сте играли Дърт 3 или Ф1 2013 ще знаете , че в тях има една функция Flashback , която се контролира с 'Ф' бутоните(Ф1 Ф2 Ф3 и така нататък).Обаче!тези бутони не работят при мен.Както в Дърт така и в Ф1 дори и в други игри като Еуро Трък Симулатор.Пиша тази тема , защото в Гугъл намирам подобни теми само за лаптопи , които нямат нищо общо с това което аз търся.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Марка и модел на лаптопа. Вероятно клавиатурата е направена така, че F-вете работят чрез командата Fn+F, В Биос има опция да промениш това нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбрал си ме погрешно.Аз ползвам настолен компютър.

Добре, каква ти е клавиатурата като марка. Използваш ли драйвер или програма, която я управлява. От нея може да има подобен вид настройки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А другаде работят ли тези бутони

Не.

Добре, каква ти е клавиатурата като марка. Използваш ли драйвер или програма, която я управлява. От нея може да има подобен вид настройки.

Tаstatura Turbo-Mars.Няма никакви драйвери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еми, като не работят никъде, си взимай нова клавиатура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А въобще тези бутони работят ли?

Виждам по-горе, че си отговорил в предишния си пост, че бутоните не работят. Вероятно поради дължа употреба е прекъсната пътечката на клавиатурата, която отговаря за тях. Няма как да оправиш проблема с драйвери, защото е хардуерен. Просто си купуваш друга клавиатура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.
    Абонирайте се
  • Добави ново...