Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Лаг и Бавен компютър.

Препоръчан отговор

Мисля че уцелих мястото на темата ми. Здравейте значи уиндоусът ми нещо се бави при отваряне на сайт е бавне леко зацепва при гледане на клипове в FaceBook също първите 3 4 секунди се бави, в Тубата същия проблем... Когато опитам да рефрешна също ми забивап роверих ПЪЛНА проверка с АВАСТА и ми откри само 1 вирус но го махнах след това и с RegCleanPro направих тестове и изчистих ерорите но проблемат не се отстранява... Някакви идеи? :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Провери си като за начало хард диска за грешки. Проблема може да е от него. Може да си свалиш програмата HD Tunes и да тестваш с нея.

2. Това, че си изтрил вируса не значи че системата ти не е заразена. Има си отделен раздел, където може да се провери дали не си заразен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Провери си като за начало хард диска за грешки. Проблема може да е от него. Може да си свалиш програмата HD Tunes и да тестваш с нея.

2. Това, че си изтрил вируса не значи че системата ти не е заразена. Има си отделен раздел, където може да се провери дали не си заразен.

Благодаря за бързия отговор сега ще проверя! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че уцелих мястото на темата ми. Здравейте значи уиндоусът ми нещо се бави при отваряне на сайт е бавне леко зацепва при гледане на клипове в FaceBook също първите 3 4 секунди се бави, в Тубата същия проблем... Когато опитам да рефрешна също ми забивап роверих ПЪЛНА проверка с АВАСТА и ми откри само 1 вирус но го махнах след това и с RegCleanPro направих тестове и изчистих ерорите но проблемат не се отстранява... Някакви идеи? :(

Както е казал колегата хубаво е само за сигурност да видиш дали нямаш някакви паразити в системата.Погледни тази тема 

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега? 

и ако желаеш изпълни стъпките за да провериш за всеки случай..тъй като аваст не е сред най-добре засичащите вируси програма.

Хубаво е да кажеш и параметрите на компютъра ако е някой стар от години е нормално това...поне моята стара кошница колкото и да я поддържам си бачка за влизане в сайтове, работа с програма от microsoft office,скайп и т.н. но има лаг доста..клиповете вървят зле много..

Също има теми как да поддържаш и браузъра си в добро състояние, защото има неща, които влияят и на него..например history,ненужни приложения,плъгини и опции...един вид tweak-ове за по-добра работа на браузъра...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както е казал колегата хубаво е само за сигурност да видиш дали нямаш някакви паразити в системата.Погледни тази тема 

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега? 

и ако желаеш изпълни стъпките за да провериш за всеки случай..тъй като аваст не е сред най-добре засичащите вируси програма.

Хубаво е да кажеш и параметрите на компютъра ако е някой стар от години е нормално това...поне моята стара кошница колкото и да я поддържам си бачка за влизане в сайтове, работа с програма от microsoft office,скайп и т.н. но има лаг доста..клиповете вървят зле много..

Също има теми как да поддържаш и браузъра си в добро състояние, защото има неща, които влияят и на него..например history,ненужни приложения,плъгини и опции...един вид tweak-ове за по-добра работа на браузъра...

Dell Inspiron N5110 от тоя с 2 ядрения процесор 2.0... 2011/12 г. е :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е от хардуера. Вероятно и хард диска е здрав. Повече залагам на неизчистени вируси или неоптимизирана система. Да видим какво ще каже за начало HDTune. Ако там всичко е наред ще се ходи при HJT Team да ги тормозим ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване