Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Изтеглих си мафия но имам няколко проблема.Първо докато играя екрана ми става черен за 2-3 секунди и се оправя.Второ когато стигна до тази мисия тук на 8:50 секунди от клипа когато скача от прозореца пак екрана ми става черен и се оправя,но блокира напълно и се оправя само с рестарт на компютара.Конфигорацията ми е :процесор- core 2 duo E6300 1.86ghz,видео карта-intel GMA 3000 256mb,рам- 2gb,Windows 7

Редактирано от Sevgin0954 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам ти да си закупиш играта легално и няма да имаш никакви проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ти имам проблемите !

Не става ли да не скачаш от прозореца, стълби няма ли !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам ти да си закупиш играта легално и няма да имаш никакви проблеми.

Закупил съм си играта легално

Да ти имам проблемите !

Не става ли да не скачаш от прозореца, стълби няма ли !!!

Не такава е мисията само стигаш до там и ти пуска клип как скачаш от прозореца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Закупил съм си играта легално

Не такава е мисията само стигаш до там и ти пуска клип как скачаш от прозореца.

Хората проблеми със закупени игри нямат ако имат пишат на поддръжката щом си я закупил трябва да имa.

Я ми прати от къде е закупена, че аз не можах да я намеря. Може и аз да си я купя. Публикувано изображение

Редактирано от helis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората проблеми със закупени игри нямат ако имат пишат на поддръжката щом си я закупил трябва да им

Я ми прати от къде е закупена, че аз не можах да я намеря. Може и аз да си я купя. :D

Тя е на диск не съм е закупувал от интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хората проблеми със закупени игри нямат ако имат пишат на поддръжката щом си я закупил трябва да имa.

Я ми прати от къде е закупена, че аз не можах да я намеря. Може и аз да си я купя. Публикувано изображение

Кой пък ти каза че проблеми със закупени игри няма? Пък и какво те кара да си мислиш, че поддръжката на 12 годишна сингъл плейър игра е все още жива? Ако само мислите да се заяждате, без дори да опитате да помогнете на човека, по-добре не пишете излишно.Публикувано изображение 

Относно проблема, най-лесния вариант е да пробваш със преинсталация на играта ( и запазване на сейфовете ), но това ме съмнява да помогне. При положение че играта е толкова стара, и я имате на диск, може диска да е повреден, и при инсталацията примерно някой нужен файл за тази мисия да е повреден/липсва.Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой пък ти каза че проблеми със закупени игри няма? Пък и какво те кара да си мислиш, че поддръжката на 12 годишна сингъл плейър игра е все още жива? Ако само мислите да се заяждате, без дори да опитате да помогнете на човека, по-добре не пишете излишно.Публикувано изображение 

Относно проблема, най-лесния вариант е да пробваш със преинсталация на играта ( и запазване на сейфовете ), но това ме съмнява да помогне. При положение че играта е толкова стара, и я имате на диск, може диска да е повреден, и при инсталацията примерно някой нужен файл за тази мисия да е повреден/липсва.Публикувано изображение

Пробвах да я преинсталирам дори си е изтеглих от замунда пак същото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехеeee Мафия 1 ... любимата ми игра ;) Преди 7-8 години съм я превъртвал 4-5-6 пъти оригинал(без модове) и със всякакви модове и на бг даже , но на Win XP ... и то пиратска :) Ето ти BG patch ... све пак е доста по яко да играеш на български : http://www.bgpatch.com/1_10_Mafia.html

Та преди 4-5 месеца я записах пак на Win 7  и нещо графиката беше на черти и май си спомням , че яко се бъгавеше с Win 7 ... може би не го поддържа добре ... и сигурно това e и твоя проблем и надали има фикс... все пак е от 2002 година :)

Ето изтегли си save game и,  ако тая мисия ти крашва продължи следващата: http://www.savemygame.fr/en/Start-download/M/263-PC-Mafia_by_savemygame.html

Пробвай и Mafia 2 , ако не си ... като мисии са по-малко от 1(абе мафия 1 си е истината :D) , но от към графика е доста по-добраа и си върви на Win 7 перфектно... скоро трябва да излиза и Mafia 3 ...може би 2015. а дано :)

Бг пач Мафия 2 + всички DLC : http://bgpatch.com/1_6_Mafia-II-DLC-Packs.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих си мафия но имам няколко проблема.Първо докато играя екрана ми става черен за 2-3 секунди и се оправя.Второ когато стигна до тази мисия тук на 8:50 секунди от клипа когато скача от прозореца пак екрана ми става черен и се оправя,но блокира напълно и се оправя само с рестарт на компютара.Конфигорацията ми е :процесор- core 2 duo E6300 1.86ghz,видео карта-intel GMA 3000 256mb,рам- 2gb,Windows 7

Последния пач за играта е 1.2 - поставил ли си го? Възможно е и играта просто да не ти "харесва" вграденото видео и от там да се получават тези проблеми.

Спомням си, когато навремето я играех, че си беше доста тежка игра и на макс Nvidia 440 MX на 1024х768 се "задъхваше" доста.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последния пач за играта е 1.2 - поставил ли си го? Възможно е и играта просто да не ти "харесва" вграденото видео и от там да се получават тези проблеми.

Спомням си, когато навремето я играех, че си беше доста тежка игра и на макс Nvidia 440 MX на 1024х768 се "задъхваше" доста.

Поставил съм пач 1,2 но проблема си остана.Минах тази мисия но и на други ми прави проблем.Например като другите стрелят на огъня от пистолетите прави пак така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехеeee Мафия 1 ... любимата ми игра ;) Преди 7-8 години съм я превъртвал 4-5-6 пъти оригинал(без модове) и със всякакви модове и на бг даже , но на Win XP ... и то пиратска :) Ето ти BG patch ... све пак е доста по яко да играеш на български : http://www.bgpatch.com/1_10_Mafia.html

Та преди 4-5 месеца я записах пак на Win 7  и нещо графиката беше на черти и май си спомням , че яко се бъгавеше с Win 7 ... може би не го поддържа добре ... и сигурно това e и твоя проблем и надали има фикс... все пак е от 2002 година :)

Ето изтегли си save game и,  ако тая мисия ти крашва продължи следващата: http://www.savemygame.fr/en/Start-download/M/263-PC-Mafia_by_savemygame.html

Пробвай и Mafia 2 , ако не си ... като мисии са по-малко от 1(абе мафия 1 си е истината :D) , но от към графика е доста по-добраа и си върви на Win 7 перфектно... скоро трябва да излиза и Mafia 3 ...може би 2015. а дано :)

Бг пач Мафия 2 + всички DLC : http://bgpatch.com/1_6_Mafia-II-DLC-Packs.html

mafia 2 ще ми тръгне ли на моята видео карта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mafia 2 ще ми тръгне ли на моята видео карта?

Може и да тръгне, но до там! С това видео изобщо не те виждам как ще я играеш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Pontifex
      Изключително разнородно обединение в противовес на организираната престъпност, която е на власт и беше на власт през последните 4 години. Притеснява ме, до колко ще устоят на центробежните сили. Дано изпълнят обещанията си и не станат като всички останали, минали през властта. 

Засега имат само фейсбук страница: https://www.facebook.com/ReformatorskiBlok
    • от Pontifex
      Тъй като предната анкета бе създадена с цел манипулация, ще се опитам да направя безпристрастна такава, която не подвежда потребителите. Отговорите са по азбучен ред, въпросът е ясен и конкретен.
    • от Deqn Nikolov
      Здравейте искам да ви помоля някой да ми обясни как се слагат модове на Мафия 1 гледах клип но не се виждаше добре. Благодаря предварително.
    • от Aliya
      Изчезват безследно млади момчета и момичета някак си по сценарий от един и същи пъклен ум измислен!
      Обикновено ги виждат за последно как нищо неподозиращи се отправят за среща с "приятел" или просто "познат" - млад човек като тях (случаят с Николай Йорданов), или семеен приятел (случаят с Мирослава от Перник).
      И след това ни вест ни кост - дълги безсънни нощи за безутешните близки... и дежурният полицейски отговор - "работим по няколко версии" ... разбира се, колкото се може по-дълго.

Докато един ден страшната истина сама се разбулва - намерено е поредното обезобразено от нечовешка жестокост младо мъртво тяло - рязано с нож, след това обгаряно или просто заравяно надълбоко, за да се прикрият следи!
      И се започва едно скалъпване на версии безброй - коя от коя по-абсурдно недомислена! ... но пък умело объркваща умовете на хората така, че да не ровят по-натам... и да не си задават неудобно страшни въпроси.
      Дори и да се намери прекият извършител на жестокото убийство, приписват му се абсурдни мотиви - убил с неоправдана от нищо хирургическа жестокост заради "парче кашкавал", или заради "откуп от приятеля на сестра й (дето не й е точно приятел)" и прочие небивалици за малоумни!

И никога, ама никога не се допуска дори и лека възможност за по-дълбоки мотиви - като например търговия с човешки органи (все още живи и туптящи) от млади хора.
      А отдавна се знае, че България е на едно от водещите места в света по снабдяване с човешки органи. И че един орган струва десетки хиляди евро - достатъчно изкушение и за необвързаните с мафия структури алчни умове.

Защо обаче цари абсолютно медийно, полицейско и съдебно медицинско затъмнение по този въпрос!? Защо въпреки десетките майки от цяла България, проплакали за изчезналите си деца, никой не разрови по-надълбоко и по-нависоко тази воняща клоака на човешката алчност!?
      Вече един високо поставен съдебен медицински експерт се самоуби, за други се изнесоха спорадични данни за връзка със задокеански клиники за донори на органи. След това нещата удобно се потулиха, а съдебно - медицинският републикански връх остава непокътнат и несменяем - независмо от сменянето на партиите по върха.

Сформираната парламентарна комисия за наблюдаване на полицейското разследване на жестокото убийство на Мирослава от Перник официално се оплака, че на дейността й е пречено от парламентарни депутати. ... И нищо отново ... мълчанието на агнетата е страшно... защото никога не се знае кое ще е следващото за заколение!
      Нагледахме се на показни полицейски акции - "Наглите", "Кокаиновите крале" и прочие заглавия за пред медиите.
      А за операция "Касапите" никой и дума не обелва - дори и когато жестокостта на "касапите" е потресаващо очеизбождаща!
    • от speedycars
      Превод за играта и трите й DLC-та!

http://www.bgpatch.com/
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване