Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

msn explorer-проблем при инсталация

hodri

Препоръчан отговор

Здравейте!Моля за помощ.Няколко дни се опитвам да инсталирам MSN Explorer ,но все е неуспешно.Или ми казва,че е платен,или  иска регистрация и после казва,че не е валиден имейл адрес.Преди съм го теглила ,но не съм имала проблем.А сега немога да се справя.Знае ли някой безпроблемен линк за този браузер.Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Моля за помощ.Няколко дни се опитвам да инсталирам MSN Explorer ,но все е неуспешно.Или ми казва,че е платен,или  иска регистрация и после казва,че не е валиден имейл адрес.Преди съм го теглила ,но не съм имала проблем.А сега немога да се справя.Знае ли някой безпроблемен линк за този браузер.Благодаря!

Това е толкова стар софтуер че не мисля че има някакъв смисъл да го инсталирате. Какво ви пречи да си инсталирате хром или firefox?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е толкова стар софтуер че не мисля че има някакъв смисъл да го инсталирате. Какво ви пречи да си инсталирате хром или firefox?

хрома не иска да се инсталира на моя компютър.А и той вече не се поддържа.В момента съм със супер бърд-хромиум.Но и той не ми харесва.На мозила не съм фен,защото е много тежък за моя компютър.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хрома не иска да се инсталира на моя компютър.А и той вече не се поддържа.В момента съм със супер бърд-хромиум.Но и той не ми харесва.На мозила не съм фен,защото е много тежък за моя компютър.

И с какви параметри е тази ваша машина?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И с какви параметри е тази ваша машина?

windows xp professional,sp3,256 MB of RAM

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

windows xp professional,sp3,256 MB of RAM

Опитайте от тук https://www.mozilla.org/en-US/firefox/organizations/all/ версия 24 на firefox

И се замислете за подмяна на машината, на такива параметри не можете да пуснете съвременна ос т.е. машината ви става много уязвима на атаки и малуер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитайте от тук https://www.mozilla.org/en-US/firefox/organizations/all/ версия 24 на firefox

И се замислете за подмяна на машината, на такива параметри не можете да пуснете съвременна ос т.е. машината ви става много уязвима на атаки и малуер

Не ме разбрахте.Искам MSN Explorer, а не мозила файерфокс

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак същата работа с която си играх вчера цял ден .Или иска пари,или не разпознава имейл адреса...и неможе и неможе.Изглежда е станал платен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пак същата работа с която си играх вчера цял ден .Или иска пари,или не разпознава имейл адреса...и неможе и неможе.Изглежда е станал платен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MSN Explorer е вграден в Windows XP. Ако при вас го няма, или не ползвате оригинална версия на Windows XP(с премахнат MSN Explorer) или е повреден вашият Windows, или е деинсталиран MSN Explorer.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MSN Explorer е вграден в Windows XP. Ако при вас го няма, или не ползвате оригинална версия на Windows XP(с премахнат MSN Explorer) или е повреден вашият Windows, или е деинсталиран MSN Explorer.

MSN е вграден при инсталация на Windows xp.Само ,че не експлорер а installer.При отваряне на инсталатора ,файловете се екстрадират и се появява wizard ,която казва че за да инсталирам експлорер ,трябва да имам валидна банкова сметка т.е ,че е платен.Диска на Уиндоуса не е оригинален и може би затова.Та въпроса ми е никъде ли няма безплатен МСН експлорер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте от Control Panel->Add/Remove Windows Components - марирайте MSN Explorer и следвайте съветника. Ако е мариран, махнете отметката и следвайте съветника. Рестартирайте и по същия начин го маркирайте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте от Control Panel->Add/Remove Windows Components - марирайте MSN Explorer и следвайте съветника. Ако е мариран, махнете отметката и следвайте съветника. Рестартирайте и по същия начин го маркирайте.

Всички компоненти трябва да имат отметка без експлорер или или всички да нямат отметка а само мсн експлорер,защото онзи ден го правих и ми се деинсталираха всички уиндоус компоненти и после с диска съм ги правила отново

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щракнете една снимка на отворения прозорец Add/remove Windows Components, че нямам под ръка XP, а не помня точно ситуацията. Като се отвори прозорецът MSN Explorer отметнат ли е или не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щракнете една снимка на отворения прозорец Add/remove Windows Components, че нямам под ръка XP, а не помня точно ситуацията. Като се отвори прозорецът MSN Explorer отметнат ли е или не?

ами ако сложа отметка ще е отметнат ако я махна няма да е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът в случая е MSN Exp инсталиран и повреден ли е или не е инсталиран. Те, затова ме интересуваше каква е ситуацията при отварянето на Add/Remove Windows Component. Но явно вие си му разбирате. Лека вечер пожелавам, спорни занимания и приятен уикенд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въпросът в случая е MSN Exp инсталиран и повреден ли е или не е инсталиран. Те, затова ме интересуваше каква е ситуацията при отварянето на Add/Remove Windows Component. Но явно вие си му разбирате. Лека вечер пожелавам, спорни занимания и приятен уикенд.

Направих снимка,но калдата не иска да я прикачи че файла е прекалено голям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвайте тук http://file.bg/

http://www.file.bg/c299822GwtcE

cid:{B06F176C-3368-4EB4-B31A-84AFDE267FCA}/untitled.bmp

http://www.file.bg/c299822GwtcE

cid:{B06F176C-3368-4EB4-B31A-84AFDE267FC

http://www.file.bg/c299827PDfje

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнете отметката на MSN... и следвайте съветника, рестартирайте и повторете упражнението, като този пъ маркирате MSN..., следвате съветника и отново рестартирате. След рестарта проверете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Махнете отметката на MSN... и следвайте съветника, рестартирайте и повторете упражнението, като този пъ маркирате MSN..., следвате съветника и отново рестартирате. След рестарта проверете

Добре ,да махна отметката на МСН но през това време другите компоненти със или без отметка трябва да са,че не съм наясно и обратно когато има отменка на МСН другите трябва ли да имат отметки?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там, където има отмети, показва, че са инсталирани тези компоненти. Махайки отметката, указвате на системата да деинсталира този компонент. След рестарт ще възстановите тази отмета, за да се инсталира отново същият компонент.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване