Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с видео картата при инсталация на линукс

mantoko

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже явно имам по кофти видео карта (Ati Readon HD7730) когато опитам да инсталирам CentOS,mint,Fedora,Debian или Ubuntu(на по-старите версий нямам този проблем, но не искам Ubuntu) ми излиза това: http://prikachi.com/images.php?images/483/7532483X.jpg чудесно е за една игра на шах ама все пак ... Та ако можете да ми кажете как мога да инсталирам да кажем CentOS(имайте на предвит, че не съм линукс гуру). Също така видях, че на флашката на която съм боотнал centos-а има една папка drivers ако може там да кача определени файлове. Благодаря предварително  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На първата опция пак този проблем, но на втората без драйвери или нещо подобно, радост работи перфектно ...

На първата опция пак този проблем, но на втората без драйвери или нещо подобно, радост работи перфектно ...

Ei napravih go e. Ako znaesh kolko imam da te cherpq, zashtoto daje i na servis go karah i tam ne mojaha da mi slojat edin linux :D (izvinqvam se za latinicata)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване