Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Купуване на айфон

valioftw

Препоръчан отговор

http://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone5s Мисля да го купя от тук, но пише, че е 199$ отдолу пише там някви чужди оператори пак 199$ значи това е цената ако е кодиран към тях? а за разкодиране е $649 или аз нещо не съм разбрал ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone5s Мисля да го купя от тук, но пише, че е 199$ отдолу пише там някви чужди оператори пак 199$ значи това е цената ако е кодиран към тях? а за разкодиране е $649 или аз нещо не съм разбрал ? 

ако е SIM free е 849 долара. Иначе е с договор към американски оператор. И на митницата ще платите мито. Освен това има голяма вероятност да ви насочат към български представител

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно вие за 200 долара каквито и комбинации да правите няма как да го купите макар и заключен. Офертата е само за  граждани с постоянен адрес в щатите и с банкова история там.

За другия вариант къде е отключен (по скъпия) трябва да имате американски адрес за получаване. Никой няма да ви го прати извън границите на САЩ.

Няма вариант да се сдобиете с ново устройство 5S и да ви излезе на цена на ползван 4S. Не си слагайте превръзка на здрава глава да хващате тоя трънлив път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Варианта е по стар модел втора ръка.

Горе долу ще ви върши същата работа като новия (почти).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2ра употреба всичките са крадени и заключени към айклауд нали знаеш тая раота? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2ра употреба всичките са крадени и заключени към айклауд нали знаеш тая раота? 

Ти пак си гледал прекалено еФтинти. Има толкова много оферти на телефони втора ръка де са отключени и без iCloud акаунт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакъв начин да си направя айклауд акаунт на компа, за да на място да го въведа и да видя дали е заключен ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някакъв начин да си направя айклауд акаунт на компа, за да на място да го въведа и да видя дали е заключен ?

Начин има ама не ти трябва.

Първо най важно. Искаш фактура за произход на устройството и вземаш някакви данни къде да го откриеш за всеки случай.

Пробвай го с карти на различни оператори ако толкова ти е зор дали е отключен. Но ако е заключен към бг оператор и ти също съм към него мисля че не те бърка.

Телефон заключен към iCloud или стой неактивиран или като влезеш в сетинг на iCloud има въведен акаунт. И в двата случая бягай надалеч.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване