Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Как да свържа безжична колонка към ел. мрежата.

Препоръчан отговор

Взех си една безжична колонка Neo, която искам да я свържа в контакта, че не ми се занимава да я зареждам постоянно. Искам да взема кабела от едни развалени стари колонки и да и дам ток от там. Някой може ли да ми каже как точно става, да не си играя да пробвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Взех си една безжична колонка Neo, която искам да я свържа в контакта, че не ми се занимава да я зареждам постоянно. Искам да взема кабела от едни развалени стари колонки и да и дам ток от там. Някой може ли да ми каже как точно става, да не си играя да пробвам.

И какъв е смисъла да е безжична тогава? Включете я постоянно в зарядното, това е най-сигурния начин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какъв е смисъла да е безжична тогава? Включете я постоянно в зарядното, това е най-сигурния начин

Харесва ми, защото свети, като всичко останало. Зарядното като го включа в компютъра, което е USB се чува шум от самия компютър, a дори и да няма шум, няма ли батерията да се прецака? Искам да си я свържа директно в мрежата и да не я мисля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На колко Волта е, (поне с колко и какви батерии е тази колонка). Щом е на батерии няма как да е на 220V ток, какъвто е в контакта.Какъв въобще е смисъла от тази операция?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми, защото свети, като всичко останало. Зарядното като го включа в компютъра, което е USB се чува шум от самия компютър, a дори и да няма шум, няма ли батерията да се прецака? Искам да си я свържа директно в мрежата и да не я мисля.

Не, трябва ви някакъв трансформатор и изправител.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, трябва ви някакъв трансформатор и изправител.

Ясно. Значи няма сам да го правя. Иначе е с 500mah вградена батерия. Смисъла е, че си отива с всичко друго, пък и е добра, но не искам да я мисля тази батерия кога ще падне и кога не. Търсих много подобни колонки, но нищо не намерих никъде. Преди бях със 100 ватова система, но я разкарах, че много мрънкаха съседите.

Купуваш си едно зарядно и си готов.

Зарядно за контакт с USB изход

Имам такова, но да не е като машинката ми за подстригване. И тя е на батерия и когато работи неще да се зарежда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Значи няма сам да го правя. Иначе е с 500mah вградена батерия. Смисъла е, че си отива с всичко друго, пък и е добра, но не искам да я мисля тази батерия кога ще падне и кога не. Търсих много подобни колонки, но нищо не намерих никъде. Преди бях със 100 ватова система, но я разкарах, че много мрънкаха съседите.

Имам такова, но да не е като машинката ми за подстригване. И тя е на батерия и когато работи неще да се зарежда.

Просто трябва да си си включил колонката докато се зарежда и ще работи. Поне моята докато я зареждам си работи перфектно :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване