Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Покупка на нова видео карта

Препоръчан отговор

Здравейте! Поради причината, че компютъра ми е на 6 години, но все още мога да играя GTA IV и Battlefield 3 на 50-60fps вече имам проблеми с игрите на Directx 11, защото видео картата ми не поддържа 11-ката... За това реших да си взема някаква видео карта, която ще ми свърши работа в близките години...Дъното ми е Gigabyte GA-G31M-ES2C v1, но ми казаха, че дъното ми ще издържи на каквато и видео карта да е, но ми трябва захранване, а аз не знам колко е моето захранване.. Какво мислите имам ли нужда от ново захранване, за да поддържам нова видео карта и каква видео карта препоръчвате до 150-200лева

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво да мислим за неизвестностите около настоящото ви захранване?Направихте близо 1000 поста във този форум,а сте задал въпрос все едно е форума на бгмама,да ме извиняват мамите....

Казвайте модел на процесора и модел и марка на захранването.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение-захранването,особено ако е старо,е за смяна.

ми на 5-6 години  :biggrin: не е първа младост  :D за сега на това съм се спрял  Захранване Видео Карта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ми на 5-6 години  :biggrin: не е първа младост  :D за сега на това съм се спрял ЗахранванеВидео Карта

Захранването е боклук, но би трябвало да се справи с една PALIT GTX750 STORMX OC 1G D5, която е само 60W. 250X е старата 7770 и е по-слаба от GTX 750. Аз бих сменил захранването. PSU FORTRON FSP350-60APN 85+, за да си спокоен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само от любопитство питам какво може да стане ако се сложи такава видео карта на моето захранване? (PowerColor 1024M R7 250x,AXR7 250X 1GBD5-HE PCI-E 3.0)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Захранването е боклук, но би трябвало да се справи с една PALIT GTX750 STORMX OC 1G D5, която е само 60W. 250X е старата 7770 и е по-слаба от GTX 750. Аз бих сменил захранването. PSU FORTRON FSP350-60APN 85+, за да си спокоен.

Да прав си, но предположих, че ще иска да му останат пари и за захранване затова му дадох тази. Ама ако захранването ще е отделно да взима GTX 750.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да прав си, но предположих, че ще иска да му останат пари и за захранване затова му дадох тази. Ама ако захранването ще е отделно да взима GTX 750.

Аз мислех да си взема видео карта до 150лева и 50-60лева за захранване..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех да си взема видео карта до 150лева и 50-60лева за захранване..

Щом сега караш BF 3 с толкова Fps ако вземеш карта под R7 250x или поне аз не се сещам за такава няма да направиш сериозен ъпдейт. По добре събери малко пари още за захранване и си вземи работите от поста на Нико_.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом сега караш BF 3 с толкова Fps ако вземеш карта под R7 250x или поне аз не се сещам за такава няма да направиш сериозен ъпдейт. По добре събери малко пари още за захранване и си вземи работите от поста на Нико_.

бф3 макс 40-50, а гта-то е с 50-60, но това ме дразни, че почнаха игрите да излизат с directx 11, а картата ми не поддържа 11.1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване