Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помощ при избора на лаптоп? (Asus,Acer,Lenovo,Dell)

Препоръчан отговор

Дай да уточним нещо - т.к това са стари модели - говорим за закупуването на лаптоп 2-ра ръка ли? И ако не - кажи все пак с какъв бюджет разполагаш, да видим нещо ново няма ли да се намери за тия пари, което да е по-хубаво от горепосочените модели?CAD-а и гейминга много много не вървят заедно, заради специфичните карти, които ти трябват за едното и другото, но може да се намери среден вариант, но за целта е хубаво да кажеш и какви игри играеш :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стари модели, къде ви ги предлагат не знам. Кажете един бюджет за да ви дадем по-акуратен съвет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Бих дал до 600-700лв. Не играя от най-новите игри.

Най-много да играя NFS , Euro Truck Simulator , GTA .

Да,става въпрос за лаптопи втора ръка,ако можех за тия пари да взема 1ва ръка със същите или по-добри характеристики - щях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си - трудно ще е, макар и не чак невъзможно ( ако увеличиш с една идея бюджета ):

- HP ProBook 450 H0W24EA - ей това е симпатичен вариант с хубаво видео, приличен процесор и памет ( даже чанта подарък си има ) и най-вече - нов е :)

- HP ProBook 450 H0V97EA - Core i5-цата вече е скъпичка, така че не знам доколко ще те устройва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледал съм подобни лаптопи,но не бих дал толкова пари. 

Предстои ми търсене на квартира(лекции),търсене на работа и т.н.,но ще ми трябва и мобилна машина,при това по-мощна,затова колкото и да не ми се иска си избрах да потърся лаптопи втора употреба.

Мислил съм и за варианта на изплащане,но предпочитам ако ще си взимам лаптоп на изплащане,да си знам,че имам сигурна работа и заплащане.

Просто ако можете да ми помогнете с най-добрия избор сред тези,които съм публикувал.  :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като човек студент имам опит с АutoCAD, ArchiCAD, 3ds Max, Google SketchUp, Photoshop - професионалната карта си е за професионалисти, които изкарват с хиляди месечно. Тук и стандартна от не най-нисък клас ще свърши достатъчна работа. Гледа се за повече рам памет и разбира се силен процесор - това ще рече, колкото се може по-нов, поне i3, висока базова такова честота (без да се гледа турбо режима). Това изключва вариант с U процесор.Инспирона не го взимайте. Леново-то е приличен вариант.  Най-добре нещо с гаранция - предложеното ХП е добър вариант. Втора ръка е възможно да се опитат да ви пробутат развалена техника, та не съм голям оптимист.Гейминга със сигурност ще се ограничи до стари заглавия или някакви леки флаш игрички.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване