Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

инсталация на Chrome os

anton.tr

Препоръчан отговор

Може ли някой дами каже с каква програма да го кача на флашка и да го инсталирам. Имам две с които слагам winows но те не разпознават файла на chrme os.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Stoyannnov
      При опит за преинсталация MAC OS X LION 10.7.5 зависна на съобщението, че трябва да направи verification с apple, за да продължи инсталацията и така върти 5 часа вече. Wi fi има..... Има ли начин да се инсталира от външен носител?
    • от ivo23
      Появи се проблем с телефонът ми htc Desire 820 Dual Sim. Давах го два пъти в сервизът на фирмата от която е закупен телефонът.
      Първият път беше за смяна на батерията и качване на БГ меню. Върнаха ми го без да са го тествали и се оказа, че че при поставяне на сим картите в гнездата не ги отчита, никаква връзка, нищо. Направи ми впечатление, че самолетният режим, като че ли не се изключва напълно. Батерията уж нова, а пада по-бързо от старата само на WiFi и без ползване за абсолютно нищо. Седеше си на шкафчето само. Върнах им го, оправиха до някъде нещата, но проблемът с батерията остана. Дори батерията започна да пада за часове без никакво ползване от 100% до 10%!
      Направи ми впечатление обаче, че след включване и изключване на самолетният режим този темп се забави и сега задържа за доста повече време ток.
      Предполагам, че при качване на бг менюто нещо са омазали.
      Има ли вероятност да сваля от някъде оригиналният софтуеър на телефона и да го преинсталирам напълно и да видя дали ще се реши този проблем?
      Благодаря предварително
    • от frozener
      Здравейте,

Открих, че има българска операционна система направена за българи. Тя е базирана на CentOS GNU/Linux. Ако някой знае нещо моля да сподели мнението си за тази ОС. За повече информация: http://www.stotinkaos.net/
    • от Кристиян Николов
      Добър ден. Обмислям закупуване на SSD за лаптопа ми. Бюджета ми е малкък(120 лв.). За сега съм се спрял на OCZ Arc 100 120 gb. Никъде не намерих мнение за него и се интересувам дали няма да ми направи някой проблем.
    • от Емилиян Маринов
      Използвали ли сте http://store.steampowered.com/steamos доволни ли сте от операционната система ?
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване