Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

i5 4590 или AMD FX 8350 за игри

Препоръчан отговор

Според вас кой от 2 та процесора е по подходяшия и защo ? И ако може без тролване :D просто искажете вашето мнение конкретно

П.С  да се направи сравнението между 2-та процесора  при наличието на външна видеокарта :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.game-debate.com/cpu/index.php?pid=2075&pid2=1140&compare=core-i5-4590-3-3ghz-vs-fx-8350

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-4590-vs-AMD-FX-8350

Избора според мен отива към АМД - повече ядра, по-добре се клоква, цената не съм гледал, но сигурно АМД е по-евтин..., а и принципно АМД са по-добри в игрите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема е .... кокошката-яйцето-петела няма начин да няма спам.Има много писано във форума и в други български и чужди форуми.

Моя съвет е да попрочетеш по-въпроса и да се се образоваш малко, да си уточниш бюджета(какво ти е видеото и монитора) и тогава да питаш конкретно.

Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ем аз не открих такава конкретна тема за сравнение между 2-та процесора просто питам ако има някой , който е тествал 2 та процесора и на базата на реални резултати да се вземе решението кой наистина е по добър и по си струва парите . Видеото ще е на nvidia GTX 660 монитора 21 инча . Чел съм много теми от други форуми ама  то човек неможе да се ориентира така а все пак не съм заделил малко пари за процесор и дъно кум 560 лв долу горе съм заделил и просто реших да се консултирам понеже процесора ще ми излезе към 380 лв та тези 2 та са на горе долу еднаква цена , но незнам точно кой ще се представи по добре при gaming  и кой ще държи повече прилични кадри без дроп та така .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ем аз не открих такава конкретна тема за сравнение между 2-та процесора просто питам ако има някой , който е тествал 2 та процесора и на базата на реални резултати да се вземе решението кой наистина е по добър и по си струва парите . Видеото ще е на nvidia GTX 660 монитора 21 инча . Чел съм много теми от други форуми ама  то човек неможе да се ориентира така а все пак не съм заделил малко пари за процесор и дъно кум 560 лв долу горе съм заделил и просто реших да се консултирам понеже процесора ще ми излезе към 380 лв та тези 2 та са на горе долу еднаква цена , но незнам точно кой ще се представи по добре при gaming  и кой ще държи повече прилични кадри без дроп та така .

Точно сравнение между двата процесора няма как да намериш тук (може и да има в нета/ютуб), но има много други условия(неизвестни), които ще накланят везните в двете различни посоки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване