Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Трябва ми малко помощ за покупката на лаптоп , за сега съм се спрял на този 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да добър е за парите си аз имам LENOVO IDEAPAD Z570 и си ми върши много добра работа така че и аз ти препоръчвам да си вземеш LENOVO но изчакай не го вземай още за да чуеш и съвети от другите колеги ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не ме радва нито процесора, нито видеото. И двете са слабички. Поразтърсете се, за тия пари се намират с поне малко по-добри компоненти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари горе долу спокойно може да си вземеш нещо от типа на Пробук на НР - поне ще е с по-добра сглобка, оглаждане, матов екран и по-хубави параметри :)

Пример: HP ProBook 450 H0W24EA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://laptop.bg/laptops-acer-Extensa_EX2510-acer_extensa_ex2510_37sj_NX_EEYEX_005

http://laptop.bg/laptops-asus-X552-asus_x552ep_sx015d

Има доста по-добри лаптопи, за този ценови клас. Но, важното е, кой на Вас ви харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами - както и да го гледаш - в пъти по зле от НР-то от по-горе :)

По-слаб процесор, по-слаба графика, по-слаб корпус ( охлаждането не го знам как е ), гланцов екран ( това за мен е минус - за теб може и да не е ) и не на последно място - по-скъп

Лично на мен не ми се връзва, а и отделно на това - бих те посъветвал ( както и не само аз ) от Техно-нещо-си - лаптоп да не си купуваш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами , ако го поръчам от www.laptop.bg ако се повреди (дано не ) ще изпълнят ли гаранцията?

Няма оплаквания от този сайт. И аз съм си взел от там лаптоп. Освен това, може да му направиш застраховка. Даже те съветвам, да му направиш. Или, да го вземеш на изплащане. На кой се спря?

Редактирано от ghostBG86 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето от нас тук са пазарували от специализираните за тези цели сайтове, които ти и даваме тук, с цел да не се опариш :)

Всяка една фирма е задължена да си покрие гаранцията за посочения период, като даже има и такива, които ти дават тест период ( PCStore.bg знам че са така - сега ако не се лъжа им е 30 дена този период, в който можеш да върнеш лаптопа ако не те кефи - поне като взимах на жена ми машината - така ми казаха. Виждал съм че и други фирми предлагат подобна услуга, но не съм пазарувал от тях, за да ти гарантирам ). Гаранцията не се покрива от фирмата, а от сервиза на марката за България - това ще ти е посочено на гаранционната карта, така че където и да си - да знаеш на кой да звъннеш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На техно*нещата им е кофти гаранционното обслужване и много бавят лаптпопите, които трябва да ходят до сервиз. В това отношение специализираните сайтове се справят доста по-добре. Пазарувал съм от laptop.bg и имам отлични впечатление - за гаранционно обслужване, директно ми препоръчаха да нося лаптопа на официалният сервиз на Дел. В резултат на това повечето пъти съм си го прибирал още същият ден (това не включва повреди, понякога се чака за доставка на резервни части  в този случай).От vario.bg също съм взимал лаптоп. Там обслужването също е коректно. Даже мисля че имаха услуга с безплатна доставка до дома ви и могат да ви доставят 2-3 лаптопа на място, да си изберете (ако сте се колебали преди това). Нещо в този дух. Най-точно разгледайте сайта.Като финал +1 глас за Hp Probook

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вторият е с по-добър процесор, но пък първият има и чанта. Според мен вземете този, който са ви препоръчали от pcstore.bg в промоция е излиза по-евтино, отново е с малко по-добър процесор от пентиума, но ще останат и финанси за закупуване на чанта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вторият е с по-добър процесор, но пък първият има и чанта. Според мен вземете този, който са ви препоръчали от pcstore.bg в промоция е излиза по-евтино, отново е с малко по-добър процесор от пентиума, но ще останат и финанси за закупуване на чанта.

Той си има чанта - пише го най отгоре  ;)

Редактирано от soulless.id (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На техно*нещата им е кофти гаранционното обслужване и много бавят лаптпопите, които трябва да ходят до сервиз. В това отношение специализираните сайтове се справят доста по-добре. Пазарувал съм от laptop.bg и имам отлични впечатление - за гаранционно обслужване, директно ми препоръчаха да нося лаптопа на официалният сервиз на Дел. В резултат на това повечето пъти съм си го прибирал още същият ден (това не включва повреди, понякога се чака за доставка на резервни части  в този случай). 

Игнатов, я да ми обясниш нещо ... От laptop.bg са отказали да ти приемат лаптопа за гаранционен ремонт, а директно са те пратили да ходиш в сервиза, така ли? На това ли му викаш "отлично впечатление"?

Защото ти спокойно можеш да си купиш същия лаптоп от "Техно-тата", и пак да си го занесеш в сервиза при дефект. Резултатът ще е същия, по сервизите не гледа една стока от кой магазин е купена. Както сам си писал, те просто си поддържат марката.

От друга страна, при нужда от замяна на уреда, един неизвестен онлайн търговец е много по-вероятно да ти създаде проблеми. На "Техно-тата" КЗП им диша във врата, и гледат да не правят издънки. Освен това и оборотите им са по-големи, и предпочитат да нямат търкания с клиентите си, да не си правят лоша реклама.

@Kristian Stamboliski - харесай си лаптоп, и си го купи оттам, където ти предлагат най-ниска цена, и най-дълга гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да се включа със едно постче :D

виж във този сайт може да си харесаш нещо и от там и ти правят безплатна доставка със гаранция са лаптопите и също така още като ти го докарат тестваш и ако не ти хареса го връщаш без да плащаш нищо те си поемат сметката да връщането това е добро предимство според мене а ако си и от Варна директно във техният магазин може да отидеш да ги видиш ;)

http://www.speedcomputers.biz/promotion/laptop-promotion

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто и още едно сайтче то което може да си избереш лаптоп ;)

http://pcsales.eu/%D0%9B%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%B8/%D0%BB%D0%B0%D0%BF%D1%82%D0%BE%D0%BF-lenovo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от georgi999
      Здравейте от доста време ме затрудняват едни въпросчета между които винаги си мисля че има повече верни .Благодаря предварително
      1ВЪПРОС-Кое от следните твърдения е вярно
      А)всеки път когато създаваме и компилираме нов клас се създава съответен обект от class
      Б)всеки път когато създаваме и компилираме нов клас се създава класа class
      В) jvm не използва класа class
      2ВЪПРОС -кое от твърденията не е вярно ?
      А) конструкторите могат да се задават подразбиране
      Б)конструкторите са полиморфни и претоварени
      В)конструкторите не са полиморфни но са претоварени
      3 ВЪПРОС- Кое от следните твърдения не е вярно ?
      А)final, референция не означава че не може да се променя рефенираният от нея обект
      Б)всички private методи в един клас по подразбиране са final и могат да бъдат предефинирани 
      В)final референция означава че не може да се обвърже повторно в нови обекти.
    • от rinawow
      Купих си Wi-Fi удължител на обхват, за да имам интернет в другия край на апартамента, но пинга непрекъснато се повишава от 30-40 до към 150 и после пак пада. Някакъв съвет?
    • от koko2010
      Здравейте 
      Аз съм с iPhone XS MAX. Вчера Face ID отказа. Animoji работи. Моля кажете как може да се поправи. И дали може да е софтуерно.  Приказвам снимка в която излиза грешката когато се опитам да създам Face ID 

• от Диди Димитрова
      Здравейте,
      Вчера на 13.05 около 17:00 часа чух една песен по радио Енерджи, но времето беше ужасно и шофирах и нямаше как да пусна Shazam и да видя как се казва. Пееше се нещо от сорта на Body/ booty boom boom и по едно време имаше част от песента Bad boys ( Bad boys, bad boys what you gonna do when I come to you) . Пее жена и песента е тип регетон.
      Моля ако някой се сети да пише! Благодаря предварително!
    • от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия.