Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Снимки с Sony Ericsson Xperia x10 mini pro

Iliyan Georgiev

Препоръчан отговор

Здравейте.

Вчера взех на жена ми въпросният телефон.Пробвах ме да направим снимки но не се запаметява никъде.Пробвах и да заснема видеоклип но не ми се появява някакъв бутон за начало на записа.Нямам си понятие от телефони с андроид ОС.Трябва ли да се инсталира някаква допълнителна програма за да започне да се снима(снимка,видеоклип) или каква настройка трябва да направя за да снимам.

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,не, не трябват допълнителни програми или каквото и да е. Когато влезнеш в "Албуми" снимките не се ли появяват?Също така в режим на заснемане трябва да има опция да влезнеш в папката.Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз предполагах че трябва де се появяват,но няма нищо.Папката е празна.А в режим на заснемане има само следните опции:светкавица,избор на снимка или видеоклип и дали да бъде за ммс или нормален за видеоклип и за снимка съответно светкавица,различни опции(за здрач,спорт,автоматично и т.н.).Когато правя снимка се чува изщракването че заснема,както и светкавицата но снимката я няма никъде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да,сложена е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да я махнеш да видим ще се оправи ли.

Или сложи друга, но форматирането е задължително.

Такива проблеми са характерни при тоя модел, когато има проблем с разпознаването на картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да я махнеш да видим ще се оправи ли.

Или сложи друга, но форматирането е задължително.

Такива проблеми са характерни при тоя модел, когато има проблем с разпознаването на картата.

Благодаря ти много,оправи се.Не предполагах че може да е от картата с памет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто като отидеш в магазин преди да платиш картата, слагаш я и пробваш.

Капризни са тези апарати на карти, няма начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване