Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ресни по екрaнa нa лaптопa при гледaне нa филми.

Qncho Qnchev

Препоръчан отговор

здравейте имам следният проблем. Днес зaбелязох че кaто гледaм клипове, филми и при сaмото възпроизвеждане се получaвaт много кофти ресни от които клипa зaпочвa леко дa зaбивa. Дaли се е прецaкaл чипa или мaтрицaтa оствям нa вaс. Междудругото товa се появи откакто днес игрaх minecraft и температурите достигнаха 65 градуса. Лaптопa ми е lenovo b5400. Моля ви помогнете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има десетки теми относно лаптопи от бюджетния клас и игри. Винаги има спорове и нападки, но винаги следващите теми са: Лаптопа ми прегрява, Нищо не правя , но се гаси и т.н. Човек не се учи от историята, а само от собствения си опит. Когато лаптопа започне системно да загрява, чак тогава и собственика му "загрява"..... При температури на въздуха от 40 градуса, да се играят игри на лаптоп, е лоша идея. Но всеки си има глава и сам решава ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако лаптопа ти е с външна видеокарта Nvidia си вдигал и температура повече от 65 градуса. Инсталирай си една AIDA или Speccy и покажи температурите под товар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако лаптопа ти е с външна видеокарта Nvidia си вдигал и температура повече от 65 градуса. Инсталирай си една AIDA или Speccy и покажи температурите под товар.

Ами видеокартата ми е nvidia geforce gt720m - 1gb. И вчера като играх minecraft мисля че тя е вървяла с вграденото intel hd4600, но може и да греша, а и за температурите наистина са 65 защото по време на игра ги следях и като станаха 65 спрях играта и от тогава започнаха да ми се появяват тез черти гадни по екрана при гледане на филми и клипове. Понеже знам че разбираш дали може вграденото видео да се е повредило или разтопило. Може ли да ме посъветваш какво да правя. :( А и той е нов на 3 месеца е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Картата е гореща. Ще ти вдигне и повече от 65 градуса. Проблема е че това ще се отрази на цялата система.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да споделя че проблема ми се оправи. Предния път като гледах филм на големия телевизор в контролния панел на разделителна способност съм избрал (дублиране на дисплеи) и тогава забравих да го оправя и сега отново влязох там и го върнах както беше преди да е само на работен плот 1. Вече не ми се появяват такива черти. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да споделя че проблема ми се оправи. Предния път като гледах филм на големия телевизор в контролния панел на разделителна способност съм избрал (дублиране на дисплеи) и тогава забравих да го оправя и сега отново влязох там и го върнах както беше преди да е само на работен плот 1. Вече не ми се появяват такива черти. ;)

Въпреки всичко си следи температурите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване