Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми някакъв плеър за blu-ray филми за да може да си ги гледам от компютъра на телевизора чрез HDMI кабел. И ще има ли ефект като телевизорът ми е HD Ready, а не е Full HD ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То вече не остана плеър който да не възпроизвежда такова съдържание. Естествено, ако става въпрос за свален образ, ще е нужно виртуално оптично устройство да върти "диска"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То вече не остана плеър който да не възпроизвежда такова съдържание. Естествено, ако става въпрос за свален образ, ще е нужно виртуално оптично устройство да върти "диска"

Филма съм го свалил от замунда.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

"Оригинален", или конвертиран в друг вид файл? Ако си е образ, го "слагате" във  виртуалното оптично устройство и го пускате ще тръгне направи с медия плеъра, освен ако няма друг инсталиран плеър, който да има зададен приоритет. Повече от това помощ няма да давам, защото може да ме накажат, поради правилата на форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ще има ли ефект като телевизорът ми е HD Ready, а не е Full HD ?

Отговора се съдържа във въпроса Ви.

Ако желаете, четете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, то направо си имате реално устройство, но май е само четящо. Та нужно Ви е виртуално устройство и там маунтвате образа и пускате да играе. Мога да дам списък с имена на такива емулиращи софтуери.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, то направо си имате реално устройство, но май е само четящо. Та нужно Ви е виртуално устройство и там маунтвате образа и пускате да играе. Мога да дам списък с имена на такива емулиращи софтуери.

Ако може по простичко, а иначе от тези имам daemon tools

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако може по простичко, а иначе от тези имам daemon tools

Ако беше инсталиран, щеше да се виждат на снимката още няколко  оптични устройства, с различни присвоени букви. След инсталацията се изисква рестарт на компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше инсталиран, щеше да се виждат на снимката още няколко  оптични устройства, с различни присвоени букви. След инсталацията се изисква рестарт на компютъра.

Аз daemon tools-a го имам още от както имам компютъра (1 година).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зннчи би трябвало да знаеш как се използува. Ми пробвай, няма опасност да стане беля.

Знам как се използва за игри, но още не съм пускал филм и за това искам помощ.

post-352245-0-06801500-1408315127_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като не намерих начин да подкарам субтитрите на филма чрез VLC-то, изтеглих нова програма TotalMedia Theatre 6 с нея всичко си е ОК и филма и субтитрите тръгват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да така е, но пише ,че има срок от 15 дни безплатни. След това се заплаща, но не вярвам да няма някъде из интернет активационен код.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откъдето си намерил Филма, там го има и плеъра с по-дълъг лиценз. Повече не мога да кажа, правилата на форума не позволяват. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откъдето си намерил Филма, там го има и плеъра с по-дълъг лиценз. Повече не мога да кажа, правилата на форума не позволяват. 

Намерих го с платен лиценз, благодаря !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Намерих го с платен лиценз, благодаря !

Като сте решили да заобикаляте правилата на форума, си пишете на „ЛС“, не си мислете, че хората пасат трева!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има хора с повече от един лиценз, които подаряват. Нека си мислим, че колегата е намерил и се е запознал с такъв, а може и точно така да е. Подобно е положението и с антивирусните продукти, ако не се лъжа, имаме си тема, в която се подаряват лицензии за различни по продължителност периоди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Славомире oт  ТotalmediaTheatre би имал нужда само ако ще ползваш iso 3D Blu-Ray ,или ако случайно имаш Blu-Ray оптика и гледаш оригинални Blu-Ray дискове!

Ползвай си по леки плеъри като тези, които ти е предложил fat.

Aз лично съм за Potplayer с който нямам проблем при възпроизвеждането на всякакъв тип файлове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване