Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Неработещ Монитор

Препоръчан отговор

Привет .

Искам ако може да ми даде някой малко инфо и акъл .

Взех един комп да го ползвам ..Както си бачкаше и спря и не  тръгва екрана ..Мислех че нещо е по връзките или по резолюцията .. Да ама не :)

Проблема е следният : Дава черен екран , не реагира когато се включи клавиатурата както и мишка ... След като стигнах до тук ..Започвам да си мисля че нещо е станало с портовете .Иначе компа си работи .В смисъл чува се вентилатора и как зарежда . Но няма никакво връзка с екрана и както вече  казах клавиатура .Когато мушна клавиатурта само примигва че е включена и всичко спира .С мишката пак така .

Тук мисля че не от значение какъв модел е компа .Не е лаптоп .Няма как да му видя нищо за системата по простата причина че нищо не тръгва екрана ..

Също не зная какво се случва ако изгърми видеокартата .Никога не ми се е случвало това ..Но мисля че не е от нея .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествайте компютъра на друг монитор.

Както и монитора на друг компютър, за да разберете при кое от двете се крие проблема.

П.П. На мен ми прилича на проблем с видеокартата или компютъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествайте компютъра на друг монитор.

Както и монитора на друг компютър, за да разберете при кое от двете се крие проблема.

П.П. На мен ми прилича на проблем с видеокартата или компютъра.

Монитора работи :( Сложих друг монитор и проблема е същия.Няма как и двата монитора да не работят .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен малко ми прилича на проблем с дъното. Ако има гаранция си го носи направо :D ако не виж тук дали могат да ти кажат нещо. Ако не сервиз или направо нов. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен малко ми прилича на проблем с дъното. Ако има гаранция си го носи направо :D ако не виж тук дали могат да ти кажат нещо. Ако не сервиз или направо нов. :D

Мисля да изчакам тук за акъл . Не е мой :) За първи път ми се случва да взема нещо за няколко дни и то да се скапе точно при мене . Каръшка работа . А моя си го взех днес.Че го гърмя гръмотевица и сменяха мрежова карта :) /лаптоп/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че компа е бил работещ ? и също така в коя дупка ръгаш монитора :) я погледни да не би да има отделна видеокарта а пък ти да слагаш във вградената .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че компа е бил работещ ? и също така в коя дупка ръгаш монитора :) я погледни да не би да има отделна видеокарта а пък ти да слагаш във вградената .

Ми както си работеше и умря :) Видео картата е само една .А за дупките .... Не ме мисли :) Винаги уцелвам правилната .Независимо къде :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми както си работеше и умря Публикувано изображение Видео картата е само една .А за дупките .... Не ме мисли Публикувано изображение Винаги уцелвам правилната .Независимо къде Публикувано изображение

Освен ако не ползваш чук да я набиеш в някоя друга дупка няма как да стане грешка в компа :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен ако не ползваш чук да я набиеш в някоя друга дупка няма как да стане грешка в компа :D

Разкарах компа .Аз не можах да се оправя :(  Човека дето го взех от него каза че ще се оправи .Явно и друг път му е правил този номер .Ама не ми каза .Са тряяя и да се чувствам виновен :)

Благодаря за съветите ви !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разкарах компа .Аз не можах да се оправя :(  Човека дето го взех от него каза че ще се оправи .Явно и друг път му е правил този номер .Ама не ми каза .Са тряяя и да се чувствам виновен :)Благодаря за съветите ви !

Изобщо не трябва да се чувстваш виновен. Напротив - трябва да се чувстваш прецакан, че са ти продали нещо със скрит дефект, за който се знае и не си информиран. Сега трябва да си искаш отбивка от цената или връщане на компютъра!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване