Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Помощ при избор на бюджетен таблет с 3G

The Piper

Препоръчан отговор

Търса да закупя таблет с 3G за гледане на филми и интернет.Бюджета е ограничен на 200 лева.Аз намерих един който се вписва в бюджета

Radius TM-07M
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Търса да закупя таблет с 3G за гледане на филми и интернет.Бюджета е ограничен на 200 лева.Аз намерих един който се вписва в бюджета

Radius TM-07M

Китайска световнонеизвестна марка. За толкова пари толкова. По-добре съберете още пари

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Таблетът не е за мене а за един човек който няма пари,но има желание да се занимава с тези неща.

Тогава по-добре потърсете wifi и по-голяма SD карта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.pandawill.com/notebook-tablet-pc-mid-c438/android-os-c306/onda-v820-tablet-pc-a31s-quad-core-80-inch-android-42-ips-screen-16gb-silver-p91799.html

примерен модел за тия пари ($141.98 с 16GB SD card). Сайтът е изключително коретен. Не правя реклама, но хората работят точно. Е, около месец е доставката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Филмите ще му излязат златни защото мобилния интернет трафик е ограничен като обем - ще дръпне един или няколко филма и до там с лимита на бърза скорост за месеца. Още повече щом бюджета за таблет е толкова мизерен, представям си какъв ли план за мобилен Интернет ще вземе.

Като дръпне един филм и му свърши трафика ще съжалява, че е само на мобилен Интернет.

Един що-годе читав, макар и по-скъп:   Asus Fonepad HD 7  например http://tablet.bg/tablets-asus-Fonepad_HD_7-1B009A

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако можете да намерите ASUS Fonepad 7 ME175CG, по сайтовете с обяви на добра цена, е много добър избор.

Или орязаната му версия (мисля че беше с 2 Sim) ASUS Fonepad 7 FE170CG.

Евентуално, ако човека го взима със SIM, карта за интернет, може и по евтино да се намери от мобилните оператори.

Но, за сметка на това ще трябва всеки месец да плаща и за него както и сметката за интернета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лек коментар за радиуса просто. Имам другият вариант без 3G, с четириядрен процесор, малко по висока резолюция.... http://tablet.bg/tablets-radius-md7-radius_md7019

Като за 100 лева няма какво да му искаш повече. Сравнително стабилна сглобка - алуминия е 6, тук там има лек луфт на лайсната по края, без пулене не се усеща, Работи бързо. Недостатъци - според мен недобре калибриран тъч - трябва да бараш една идея по надолу от целта, след някакво действие първото пипане хич няма да го усети и да реагира, Софтуер - не много добаран. Някои приложения крашват от време на време, има и липси в маркета.

Като цяло аз съм доволен - филми, четене и нет - за тия пари толкова.

Съгласен с мнението по горе че бая мобилен нет ще платиш - в най-добрия случай 3 филма и после два дена ще си отваряш пощата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това което е предложил 'belivakov' е наистина добро, с добра резолюция на дисплея, с много RAM, добра батерия...Струва си и аз да си го заплюя за подарък.Само, че няма чисто 3G, а е с донгъл. Така е по-добре.....Ако и обясни как се пазарува от този сайт....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване