Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

xXx*Triple*xXx

Въпрос свързан с играта Counter Strike 1.6

Препоръчан отговор

Привет :wink12:

Имам едно запитване за играта Counter Strike 1.6 ... Въпроса ми е следния : Как мога и аз да направя такава засилка ... вижте клипа на 00:15 секунда ->

Много пъти съм го гледал и съм питал приятели как е възможно това,както стои и изведнъж се изтрелва напред с 2000-3000 speed :no-no: Търсил съм из разни форуми това някъв код който се пише в конзолата ли е или този който е снимал клипа използва cfg !? Ако някой знае коя програма се използва за това изтрелване моля да сподели коментар.Мерси Предварително ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е команда, нито хак. Това е от програмата, с която е направено клипчето. Не мога да ти кажа обаче с каква програма се прави подобно нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен, човека по-скоро си е играл с настройките в сървъра - скорост, гравитация и т.н. - забележете, че играча подскача 4-5 пъти и е преминал цялата карта Публикувано изображение

Редактирано от ratewis (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е команда, нито хак. Това е от програмата, с която е направено клипчето. Не мога да ти кажа обаче с каква програма се прави подобно нещо.

Не съм много сигурен ... но май използва cheat engine :D:wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм много сигурен ... но май използва cheat engine :D:wink12:

Чийта не върви точно така. 100% е играл нормално или не толкова бързо, после е забързал клипа с програмата, с която го е правил или с някоя друга. А с чийт в сървър... той е просто един флууд. Сиреч- голяма глупост!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...