Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!От скоро започнах работа в едно училище и директорът иска да приготвим различни книжки и материали, които да раздаваме на учениците. История на училището, различни клубове по интереси, как да се държим в училище и всякакви такива неща.

Една от моите задачи е да намеря печатница, която да може да извърши дейността по печатанаето.

В интернет има много фирми, но аз винаги предпочитам да попитам по форуми, защото знам, че един добър съвет би бил безценен.

На някой от вас да му се е налагало да работи с печатница? Или пък да имаме приятел с печатница и да можете да го препоръчате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от даниел павелов
      Добър ден! Бих искал да попитам дали мога от някъде да си изтегля БЕЗПЛАТНО учебници по биология и химия за 8-и и 9-и клас, понеже правих струвах не намерих, все са до 7-и клас, а аз имам електронен четец  и понеже ще заминавам сега за месец на село и затова питам. Благодаря ви предварително!
    • от plamenemu
      Здравейте на всички!
      От доста време насам търся два учебника по музика, но ми трябват в  електронен вариант: Хармония и Елементарна теория на музиката, и двата са на Парашкев Хаджиев. Някой може ли да помогне? Прилагам снимка, за да е по-ясно какво търся. 

• от Янна
      Той се надвеси над нея, целуна я по челото.Усмихна се. Не че му беше до усмивки . Просто бе свикнал да предизвиква усмивката и. Но когато видя сините, студени клепачи, и моравите устни, се отказа. Така както тя се беше отказала от живота. .....
    • от Greak
      Здравейте и ЧНГ на всички !  От скоро гледам Дневниците на вампира, и понеже много ми харесва самата история, реших да си купя книгата, но когато я потърсих,  видях че има две версии: Дневниците на вампира и Дневниците на Стефан, и съответно не мога да разбера с коя да започна и въобще каква е разликата между двете книги ? Благодаря предварително. 
    • от marin1466
      Здравейте,  бихте ли ми препоръча ли да  някоя добра книга на тема  прокрастинация.  За  мое  голямо учудване  не мога да намеря нищо по темата на български. На  други  езици  намирам доста заглавия  от Д-р Piers Steel но на нашенски............... 0! . Всякакви  заглавия са ми добре дошли. Благодаря предварително.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.