Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Грешка от приложение

Препоръчан отговор

Привет колеги  да попитам някой от вас сблъсквал ли се е със следния ерор http://s1.postimg.org/g2w39acgf/dwqfqw.jpg аз мисля че е софтуерен проблема . Опитах доста неща като  преинсталация на директ Х  , Framework  , C++ пакетите  но проблема си остана  та да ви попитам знаете ли някакъв друг начин сигурен за оправяне на грешката  ( без да се налага преинсталация на ОС) знам че това е един от сигурните начини но просто ще ми отнеме доста време докато инсталирам и другите програми  и така .  Благодаря ви за вниманието :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги  да попитам някой от вас сблъсквал ли се е със следния ерор http://s1.postimg.org/g2w39acgf/dwqfqw.jpg аз мисля че е софтуерен проблема . Опитах доста неща като  преинсталация на директ Х  , Framework  , C++ пакетите  но проблема си остана  та да ви попитам знаете ли някакъв друг начин сигурен за оправяне на грешката  ( без да се налага преинсталация на ОС) знам че това е един от сигурните начини но просто ще ми отнеме доста време докато инсталирам и другите програми  и така .  Благодаря ви за вниманието :)

Виж тази тема:

http://www.tomshardware.co.uk/faq/id-1931360/0xc00007b-error-fix.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

пробвах всичко от тази тема нищо не проработи 

Случайно да не си използвал оптимизиращи програми.

Или по точно да си трил нещо от C:WindowsInstaller

Папката е скрита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не използвам оптимизиращи програми нямам им доверие  а за папката на windowsa нз дали е трито нещо  дано да може да се направи нещо без да се налага преинсталация :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не използвам оптимизиращи програми нямам им доверие  а за папката на windowsa нз дали е трито нещо  дано да може да се направи нещо без да се налага преинсталация :(

Можеш ли поне да напрвиш снимка на папката от вътре.Да видя как изглежда.

Може да не е от това.

Просто хванах една идея, и реших да я проверя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Можеш ли поне да напрвиш снимка на папката от вътре.Да видя как изглежда.

Може да не е от това.

Просто хванах една идея, и реших да я проверя.

На коя папка по точно ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На коя папка по точно ? 

На папка Installer.

Само при нея, ако я почистиш, слд това не можеш да си инсталираш никакви приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На папка Installer.

Само при нея, ако я почистиш, слд това не можеш да си инсталираш никакви приложения.

Нямам папка Instaler в папката windows 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване