Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Съвет за избор на лаптоп

Препоръчан отговор

Ще си купувам лаптоп от продавалник и съм спазарил 3 вида  за под 200лв, но се колебая кой да е . Посъветвайте ме, трябва ми да изкара 4,5 месеца, след това ще го захвърля, а ако се оказе здрав, ще го дам на приятел.-1вия ХП Павилион тх1000 12 инча,180лв, с 3 часа йивот на батерията, което ще е необходимо за нуздите ми,но със най-слаби параметри, той е  най-запазен от всичките2-рия Лаптоп Тошиба Сателите Л30-10х , батерията му не дързи изобщо, но пък е с по-хубави параметри от 1вия, 170лв3-тия Делл Инспирон Н5030, при него състоянието е най-зле. Имал изгорели няколко дяла на харддиска и компутъра бил много бавен. Имам 120гб харддиск и си мислех, че ще го сменя и ще си инсталирам ОС, но и на него батерията му не дързи. Той е с най-хубави параметри от всички, цената съм я договорил за 150лвИзвинявам се за правописните грешки, но използвам кирилизатор от абв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Относно Toshiba Satellite L30-10x. Няма смисъл с този едноядрен процесор. 

Относно HP Pavilion tx1000 просто бягай от него. Nvidia чипсет с турион процесор. Уникална печка с високи температури.

Относно Dell Inspiron N5030 това може би е най-добрия избор. Щом имаш хард диск макар и 120 gb ще ти свърши работа.

Преместих и темата в правилния раздел:

2.2 Новите теми се пускат в съответстващия им раздел. Теми публикувани в грешен раздел се изтриват или местят без предупреждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По добре си потърси от някой доказан сайт за втора употреба (в повечето  дават и гаранция), отколкото от този Продавалник!

Просто съвет :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих препоръчал следните:Dell Latitude E6500 - 239лв.ако са ти много:Hp Compaq 6910p - 180лв.Но Делл-а определено е с доста по-добри параметри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще се използва предимно за работа с офис пакет. Power Point, Excel и другите в пакета, гледане на филми. Някоя по слаба игричка за убиване на времето. И аз съм се спрял на Делл, но ХП-то ми изглездаше готино заради 180-те градуса на въртене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване