Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Watch Dogs как да фиксна лага?

diablo123

Препоръчан отговор

Здравйте, значи вчера си дръпнах играта, но имам лаг дори всичко на минимум и то най-вече като карам кола, т.е. когато не карам а вървя, бягам си е ок, знам че машината ми не може да я подкара на високи, но знаете ли дали има някакъв фикс, ъпдейтнах си драйвърите до най-новата, но не усетих разлика.

Ето го и PC-то ми:

AMD Athlon 750k

Hd 7770ghz Gigabyte

4gb ram

Fortron 500W

Gigabyte a88xm-ds2

500gb hdd

П.П: Може ли да се оправи ако се сложи рам?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Watch Dogs how? 1;2;3;4?!  И хем искате да е крадено, хем и да върви като от кутията. Ми може и да стане, ама кой знай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей така може да го фикснеш ASUS R9 280 DC2T 3GD5 + PSU FORTRON RIDER 750 BRONZE

Ехх :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване