Премини към съдържанието

История на промените

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ndishev
      Здравейте. Сблъсках се с огромен проблем с подкарването на това чудо. 
      Прочетох всичко възможно статии кал да се ппдкара к Arena, zamumda, filmi2k и др.) Разбирасе всичко направих като по учебник и не тръгна нито една от добавките. 
      Някой може ли да каже алтернарива в която може да се гледат филми и сериали online. Разбирасе да е безплатно, че не ми се дават повече пари.  
    • от VESSSKO95 ™
      Днес при гледане на клипче във vbox7 забелязах че вентилаторите на видео картата се въртят с необичайно високи обороти предвид натоварването.След което отворих амд панела,който показваше натоварване и температура от 60 градуса.Това е независимо от качество с което се гледа.Направих сравнение с натоварването на видео картата при 480p във VBOX7 и натоварването при гледане на 2к видео в youtube.Резултатът e в прикачените снимки.Според мен е възможно да има някакъв скрипт за копаене.

• от fresh_bones
      Здравейте.Имам проблем със Вибокс на телефона си . Като го пускам от гоогле или от адд фрее блокера ми изписва че страница не е сигурна и не мога да вляза в сайта.Проблема се появи преди 4 дена . текста гласи      Връзката ви не е поверителна!Възможно е извършители на атака да се опитват да откраднат ваша информация от Вибокс7 (пароли, съобщения или данни за кредитни карти). Това изписва всеки път когато искам да вляза в Вибокс7.Проблема е само на телефона ми. И само при на този сайт, всичко друго влизам.
    • от ivoet
      Здравейте, 
      по какъв начин могат да се гледат каналите на btv и novа във Великобритания?
      Устройството е android tv box, но въпросните канали отсъстват. С  hola vpn каналите са в списъка, но не се отварят.
      Има ли безплатно работещо vpn приложение, което да помогне?
      Какви други варианти има?
      Благодаря!
    • от fresh_bones
      Значи проблема е този че не ми тръгват никакви клипове в вбокс7 от както смениха с новия вбокс. Пробвах с мозила и с интернет експлолер и пак е същото ,само на телефона ми тръгва .
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.