Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

История на промените

Please note that revisions older than 30 days are pruned and will no longer show here

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от dream3dprint
      Здравейте. Наскоро намерих много полезен ад он за тубата. Казва се Youtube color filters - https://chrome.google.com/webstore/detail/youtube-colors-filters/ojgmbbegpppllieiibjipgbpbnmonofi

След като го инсталирате, отваряте тубата, натискате на ад-она и така ще може да регулирате  brightness, contrast, saturation и други. Пробвах го и наистина прави чудеса. Досега все едно съм гледал тубата 10 нива надолу.
    • от Tomi Nachev
      Не мога да използвам бутоните за да превъртам в playera .
      когато натисна върху летата на клипа ми излиза натпис с линка н а страницата в долната част на екарана
    • от Anita Hristova Trifonova
      Анита Христова Трифонова sekirata  cekupama Обръщение към vbox7.com
    • от Ndishev
      Здравейте. Сблъсках се с огромен проблем с подкарването на това чудо. 
      Прочетох всичко възможно статии кал да се ппдкара к Arena, zamumda, filmi2k и др.) Разбирасе всичко направих като по учебник и не тръгна нито една от добавките. 
      Някой може ли да каже алтернарива в която може да се гледат филми и сериали online. Разбирасе да е безплатно, че не ми се дават повече пари.  
    • от VESSSKO95 ™
      Днес при гледане на клипче във vbox7 забелязах че вентилаторите на видео картата се въртят с необичайно високи обороти предвид натоварването.След което отворих амд панела,който показваше натоварване и температура от 60 градуса.Това е независимо от качество с което се гледа.Направих сравнение с натоварването на видео картата при 480p във VBOX7 и натоварването при гледане на 2к видео в youtube.Резултатът e в прикачените снимки.Според мен е възможно да има някакъв скрипт за копаене.

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване