Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

TuneUp Utilities - мнения, проблеми, обсъждане (обединена)

Препоръчан отговор

Здравейте :yanim: Имам проблем с TuneUp 9.0.4 от 2010... Та записах я и я ползвах доста време но реших да я деинсталирам и да си върна настройките на компютара преди записа на програмата, пробвах с систем рестор но не става след това потарсих някаде унинстал фаел за да я деинсталирам но уви... дайте съвет какво да правя как да я махна искам да я изтрия цялостно от компютара. Ползвам Уиндолс 7 ултимейт на 64 бита ако е от значение :yanim: Благодаря предварително надявам се да ми помогнете :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 59
  • Създадено
  • Последен отговор

Пич, не знам с какво ще я махнеш, но аз ще ти препоръчам за в бъдеще изобщо да не я използваш, защото тя не помага, а напротив - вреди. Ако искаш ползвай за поддръжка на компютъра си CCLeaner. От 2 години го ползвам и нямам забележки към тази програма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, не знам с какво ще я махнеш, но аз ще ти препоръчам за в бъдеще изобщо да не я използваш, защото тя не помага, а напротив - вреди.

Ако искаш ползвай за поддръжка на компютъра си CCLeaner. От 2 години го ползвам и нямам забележки към тази програма.

А с нея ще мога ли да изтрия TuneUp ??? има ли такава опция да изтрива подобни файлове които нямат унинстал ??? ;\

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, не знам с какво ще я махнеш, но аз ще ти препоръчам за в бъдеще изобщо да не я използваш, защото тя не помага, а напротив - вреди.

Ако искаш ползвай за поддръжка на компютъра си CCLeaner. От 2 години го ползвам и нямам забележки към тази програма.

Аз пък от 2005 година ползвам TuneUp и то главно, за да имам различен десктоп. Никога програмата не ми е вредила с нещо. Ако е имало такива помощни програми, които са ми правили проблеми то те са били други.

И правилно ти9 казаха. Преинсталирай наново програмата и деинсталирай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти го няма унинстала...просто преинсталирай Туне Уп-после ще се оправиш лесно :whist:

Бях пробвал и така изтри се но долу на кошчето за боклук като кликна с десния ботон пак ми излизат менютата на програмата TuneUp Undelete и TuneUp Shredder... направих голяма грешка че я сложих изобщо сега и изтрих регистрационния фаил и ми пише че пробният период изтича до 2 дни и спира да работи и като изтече ще видя дали ще мога да я махна изцяло...

Но ако имаш някакви други идеи как да я разкарам кажи :]]]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах нещо...ако е деинсталирана вече изпразни си кошчето :angry:за почистване на регистъра има куп програми...Advanced system care примерно.Но програмата която махаш има една много полезна функция-поправка на диск :P

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах нещо...ако е деинсталирана вече изпразни си кошчето :angry:

Коша си е празен имах в предвид че и след като съм я изтрил като кликна с десния бутон на коша пак ми се появяват менютата на ТунеУп :@

Не разбрах нещо...ако е деинсталирана вече изпразни си кошчето :Pза почистване на регистъра има куп програми...Advanced system care примерно.Но програмата която махаш има една много полезна функция-поправка на диск :P

Да знам но от известно време започна да ми прави проблеми програмата затова я махам ами ще те послушам и ще се огледам за някоя програма която да махне ригистрите на тунеуп

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам какво друго освен да чистиш регистъра и потърси програма за чистене остатъци от неправилно деинстал...нека колегите да ти кажат някоя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам какво друго освен да чистиш регистъра и потърси програма за чистене остатъци от неправилно деинстал...нека колегите да ти кажат някоя

Ще чакам :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коша си е празен имах в предвид че и след като съм я изтрил като кликна с десния бутон на коша пак ми се появяват менютата на ТунеУп :@

Да знам но от известно време започна да ми прави проблеми програмата затова я махам ами ще те послушам и ще се огледам за някоя програма която да махне ригистрите на тунеуп

Има доста почистващи програми, обаче проблемът при теб вероятно е, че не трябва да ползваш такива, за да не изпадаш в истерия. Затова след като си оправиш проблемите, деинсталирай и другите почистващи програми.

CCleaner. Казвам ти само тая, защото съм почти сигурен, че ще почнеш да задаваш въпроси как да премахнеш и другите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има доста почистващи програми, обаче проблемът при теб вероятно е, че не трябва да ползваш такива, за да не изпадаш в истерия. Затова след като си оправиш проблемите, деинсталирай и другите почистващи програми.

CCleaner. Казвам ти само тая, защото съм почти сигурен, че ще почнеш да задаваш въпроси как да премахнеш и другите.

Мерси за помоща ще я видя дали ще ми свърши работа :]]]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих я с CCleaner оба4е долу до коша като кликна десен бутон онова TuneUp Undelete си стои :Х и като кликна на него Application not found... мисля че не съм първия при който се появява този проблем ако някой има идеи как да го махна това от там да сподели

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих я с CCleaner оба4е долу до коша като кликна десен бутон онова TuneUp Undelete си стои :Х и като кликна на него Application not found... мисля че не съм първия при който се появява този проблем ако някой има идеи как да го махна това от там да сподели

Защото при деинсталацията не са се махнали контекстните менюта. Изтегли си инструмента ShellExView

Разархивирай пакета на десктопа и стартирай файла shexview.exe. Намери всички остатъци от TuneUp Utilities и ги изтрий или с F7 ги сложи на Disabled (изключени).

Редактирах линка за правилната версия - x64.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото при деинсталацията не са се махнали контекстните менюта. Изтегли си инструмента ShellExView

Разархивирай пакета на десктопа и стартирай файла shexview.exe. Намери всички остатъци от TuneUp Utilities и ги изтрий или с F7 ги сложи на Disabled (изключени).

Редактирах линка за правилната версия - x64.

Никаде не намирам тунеуп файлове, излизат доста но тунеуп не намерих отново като кликна на TuneUp Undelete ми пише explorer.exe най-отгоре и Application not found Все пак мерси :]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен чрез TeamViewer

Нищо не помогна (RegSeach, SystemLook, OTL, regedit, shellexview, Autoruns)...

Добре, че имаше още два дена до края на trial периода, че не се наложи да я кракваме и успяхме да премахнем контекстните менюта чрез самата програма. (по идея на колегата nologo).

От TuneUp явно са царе по недокументирани функции в Windows... :no-no:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен чрез TeamViewer

Нищо не помогна (RegSeach, SystemLook, OTL, regedit, shellexview, Autoruns)...

Добре, че имаше още два дена до края на trial периода, че не се наложи да я кракваме и успяхме да премахнем контекстните менюта чрез самата програма. (по идея на колегата nologo).

От TuneUp явно са царе по недокументирани функции в Windows... :blink:

Благодаря за допълнителното пояснение! Бих си поиграл с деинсталацията на тая програма под XP SP3, но реално само пробвах да ползвам Fresh UI за целта. Не успях да махна контекстното меню от кошчето при инсталирана програма. Няма и да пробвеам повече, понеже бе даден правилният отговор, но темата си заслужаваше! Благодаря на пусналия темата!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 8 месеца по-късно...

Прочетох всичко внимателно , но аз имам подобен проблем. Премахнах програмата , защото нещо се беше скапала , но все едно . След като я УНИСТАЛЛ , след това не можах да я инасталирам , защото ми изписваше : Tuneup version 10.0.2011.65 cannot be installed because a more recent version of TuneUp Utilities is already installed. Странно , защото същата версия имах преди да я премахна . Изчистих всички регистри , но проблемът остава . Какво да правя ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Здравейте всички.Имам проблем с премахването на туне-то .Когато кликна върху "Remove" В контрол панела само премигва и пак си остава там. От папката като стартирам деинсталацията ми се изписва следното: UninstallManager.exe - Application Error The application failed to initialize properly (0xc0000006). Click on Ok to terminate the application.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 години по-късно...

Здравейте.. Наскоро забелязах програма на лаптопа си, която не знам за какво се използва.. Програмата е Tuneup Utilities 2014 ..  Някой ще бъде ли така любезен да ми обясни какво върши тази програма.. И дали ако я изтрия ще бъде проблем ?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако вие не сте я инсталирали е напълно възможно инсталирайки друг софтуер и да не сте махнали една отметка тогава и затова се е появила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Тошко2001
      Здравейте!  Гледам напоследък се вихрят страшни спекули  със зеолита. Трябват ми едно 10-15 кг зеолит за земеделски цели, ама няма брате всичко живо е надуло цените. Чувам , че из кърджали бил 30-40 лв чувала ама аз съм на бая километри от там . Разполагате ли с контакти с хора/фирми, които продават на приемливи цени и пращат по куриер? Благодаря  ви. ..........
    • от Darkness1325
      Добър ден, искам да попитам някой, който се е сблъсквал с китари Karina, дали е доволен? На добра цена са, но не знам какъв звук вадят. Мнения? 
    • от Георги Л.
      Тъй като искам да си вземем P10-тката искам да се ориентирам и с Вас, даите ми някви мнения кво няма,кво има минуси плюсове и всичко гледах ревюта неща но все пак пиша тук така че даваите мнения! 
    • от nedqlkow
      Здравейте,
      съвсем скоро, в порядъка на няколко дни, ми предстои да започна сериозно да се оглеждам за първата си кола, тъй като в понеделник ще се сдобия с книжка и ми се иска да няма голям период от получаването на книжката до подкарването на автомобила.
      Най-синтезирано разполагам с 5000-5500 лева и съм се насочил главно към Audi/VW/Volvo и по-конкретно A3/A4 от Audi, Bora/Passat от VW и S60/S80 от Volvo. Разбира се с приоритет търся кола от собственик, за да не ми се налага да се занимавам с автокъщи, но обявите от частни лица са все по-малко, а автомобилите, които предлагат, все по-често са в по-лошо състояние от тези в автокъщите.
      След първият неуспешен оглед, на една A4-ка, която на снимките изглеждаше чудесно, а реално беше ръждясала цялата, започвам да се замислям за една разходка до Дупница, за да мога поне да имам по-голям избор за разглеждане, тъй като явно с покупка от собственик или няма да стане или ще стане много трудно. Това, което ми се иска да разбера от вас е за какво да бъда внимателен при евентуална покупка от някоя от автокъщите там? Ясно е, че няма как да се разбере всичко от един оглед, но ми се иска да сведа до минимум рисковете.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! На скоро ми се отвори възможност за покупка на Mercedes S клас W220 на много добра цена. Автомобилът на пръв поглед е страхотен , грабна ме сериозно , но поддръжката ме притеснява силно. Колата е на въздушни възглавници , и мненията за този тип ходова част са силно противоречиви. 
      Първи собственик на такова возило твърди , че с заводските е изкарал 12 години без проблем , но цената на комплект , нови , оригинални въздушни възглавници струват повече от самия автомобил. Друг собственик на такава S класа взета втора употреба твърди , че поне една ще излезе от строя в годината , а рециклирането им струва 300-350лв на брой. От тук си правя извод , че повечето фирми занимаващи се с подобна дейност ползват крайно некачествени материали за извършване на ремонт. Самата дейност , която правят е да подменят гумения компонент , който изпуска , с нов. Даже в една от въпросните фирми занимаващи се с подобна дейност пише , че подменяли с 1,5мм по-дебела гума , която ми се струва малко циганска работа (уловка за дебили) , защото за подобен компонент , не е важна дебелината , а износоустойчивостта. От друга страна ви става ясно , че компонентите , с които се извършва рециклирането не са оригинални , а най-вероятно китайски ментета , и от там ви се наляга често да извършвате ремонт. Гаранция дават 1 година , но вместо да ви поставят оригинален компонент , с който ще изкарате 10+ години , те ви поставят китаец , с който да си изкара гаранцията и след това да сте им отново клиент. 
      Искам да попитам , заслужава ли си подобна покупка , и има ли начин при подобен проблем , да се извърши адекватен ремонт за нормални пари? 
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване