Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Въпроса ми е съвсем кратък и ясен, а именно - Заслужава ли си от  София да се върна до Слънчев бряг, да дам 40 лв. за аква парк, само защото не мога да спра да мисля за един от спасителите там, който почти не познавам, но постоянно си засичахме погледите и постоянно се усмихвахме един на друг и щяхме да се запознаем, ако не ми се беше наложило да си тръгна преждевременно ... Всички ми казват '' спасителите се заглеждат по много момичета, за него си като останалите, дрън дрън '' Не беше така, тругно и е да обясня, но из целия огромен аква парк, случайно се оказвахме на едно и също място ... Шестото ми чувство ми подсказва,че трябва да си направя едно кратко 3-дневно море само, за да отида и да се запозная с него ... вътрешния ми глас ме кара :D Интересно ми е да чуя мнение ... / на 18 години съм / .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В София тъй ли пък няма някой спасител - да ти даде 40 лева и да да те заведе на Искъро.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решението.. в най-близкия психиатричен център! xD  Girl, pleaseeee!

Редактирано от Пифче (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам.... Питай майка си с баща си, на какво мнение са : D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами хайде послушай го този вътрешен глас пък да видим какво ще излезе. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да видим какво ще излезе. 

На първо четене всички знаем какво ще влезе...

Грозно е, но това е истината.

Друг път толкоз път за един път никой път.

Старо, но много вярно в случая.

Моме, пали влака, отивай, а че секса не е повод за запознанство е ясно за всеки.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нека се налудува детето

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ако не на работа точно в този ден, в който и ти си там? :)

ще го чака да дойде на работа много ясно

:D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите :D , а относно родителите ми - живея само с майка ми и тя е против, но вече си организирах всичко и отивам :D ... пък каквото ще да стане, здраве да е :D !!! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На първо четене всички знаем какво ще влезе...

Грозно е, но това е истината.

Друг път толкоз път за един път никой път.

Старо, но много вярно в случая.

Моме, пали влака, отивай, а че секса не е повод за запознанство е ясно за всеки.

Напълно си прав колега Algor, но пък така ще съжалява, че не е опитала. То са тези неща учебник няма. Всеки трябва да ги опита. Поздрави и успешен ден от мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре оптиди да се запознаеш иначе винаги ще се чудиш. Или чакай той да те открие :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

38лв на глава за цял ден в аквпарка на Слънчака. И повярвайте ми пълно е със пенсионери :-):-):-)

Благодаря на всички за съветите :D , а относно родителите ми - живея само с майка ми и тя е против, но вече си организирах всичко и отивам :D ... пък каквото ще да стане, здраве да е :D !!!

Ако искаш мини през вкъщи :-):-):-) Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от chakracleaner
      От едно известно време ме мъчи безсъница. Всъщност нощем спя като къпан,също и сутрин. Но следобед само лежа и се мятам в леглото, а понякога не мога да заспя и вечер. Пробвах да броя овце, които прескачат ограда едно по едно, но тогава се появи едно такова злобно агне, което не искаше да скочи, просто не искаше да скочи и това си е, само за да прави наопаки и да ми създава главоболия. Не ми предписвайте сънотворни, че от тях си губя апетита и започвам да ям само по пет пъти на ден, а съгласете се това е твърде малко.
    • от stoian32
      Днес попаднах на тази обява.http://olx.bg/ad/novi-smartfoni-galaxy-s6-ID4FfUA.html.Знам че  репликите не се правят за да бъдат използвани много,но искам да попитам някой който си е взимал реплика върши ли му работа.Не ми трябва за приложения не съм фен на игри,за разговори и интернет ми е нужен и ми харесва вида на тази реплика и затова се замислям но да не изпуши след 1 седмица. ?
    • от stoialean31
      Пичове преди няколко дни си зех нов комп ето му характеристиката http://www.multirama.bg/product/9938/kompyutar-multirama-pc-starter.html . Искам да ви попитам добри ли са му частите или с две думи добър ли е компа.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.