Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Skype 6.18 проблем

Препоръчан отговор

Здравейте, от скоро използвам тази версия и днес ми направи впечатление, че не ми показва кръгчето, което показва че дадено съобщение е недоставено. Сигурна съм че абонатът е извън линия, но кръгчето липсва. Дали някъде има опция в настройките, за която не знам или нещо скайпа е бъгнат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скайпа има режим инкогнито, т.е виждаш извън линия, всъщност съобщението се доставя, абоната го вижда и ако иска ви отговаря :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от скоро използвам тази версия и днес ми направи впечатление, че не ми показва кръгчето, което показва че дадено съобщение е недоставено. Сигурна съм че абонатът е извън линия, но кръгчето липсва. Дали някъде има опция в настройките, за която не знам или нещо скайпа е бъгнат?

Здравей.

Така е и при мен, а и при всички, които ползват новата версия. Не знам дали е бъг, но знам, че това е едно от поредните безумия на Microsoft. Те просто не се спряха да вършат тъпотия след тъпотия - просто тази е поредната.

За мен лично, това е най-голямата греда в Скайп от как се е пръкнал. Греда, която ежедневно води до недоразумения, които могат да доведат и до скандали между потребителите на Скайп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам май ще минаваме към Viber. Каквото и да правя в скайп, дори и да се разлогна отвсякъде продължавам да съм на линия постоянно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто опитах да си изпратя съобщение на друг акаунт, който няма как да бъде на линия тъй като само аз го използвам и изобщо не видях кръгчето, което показваше че е недоставено! Направо шок и ужас. Няма ли начин това да се оправи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз от известно време насам май се ориентирам към Brosix. Гледам че Руснаците и Германците доста го ползват. Има поддръжка и AIM, ICQ, Facebook и други мрежи. Българска е и с учудващо бърз и добър супорт. С няколко човека си направихме профили и почти нямаме забележки. Аудио и видеочата също са на ниво. Май има всички изгледи да стане следващия скайп, дай боже :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто опитах да си изпратя съобщение на друг акаунт, който няма как да бъде на линия тъй като само аз го използвам

Тоест имате два скайп акаунта,единия го ползвате,а другия не?

И изпращате съобщение,на този,който не ползвате в момента?!

Ако е така,защо,каква ви е целта?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото по-рано днес ми направи впечатление че не видях обичайното кръгче и за да съм 100% сигурна че наистина тази промяна е факт изпробвах този начин с втория акаунт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А аз от известно време насам май се ориентирам към Brosix. Гледам че Руснаците и Германците доста го ползват. Има поддръжка и AIM, ICQ, Facebook и други мрежи. Българска е и с учудващо бърз и добър супорт. С няколко човека си направихме профили и почти нямаме забележки. Аудио и видеочата също са на ниво. Май има всички изгледи да стане следващия скайп, дай боже :)

Няма да стане, докато ти искат пари за ползването му.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има и безплатна версия, има и платена. Ние твърдо си бичим на безплатната. Има си всичко необходимо за домашно ползване, че и отгоре

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скайп вече поддържа офлайн съобщения (поне за последните версии) и вероятно затова не показва това кръгче - практически съобщението е доставено до сървърите им и абоната, до който е изпратено трябва да го види веднага щом мине онлайн (дори и твоят акаунт да е офлайн в момента).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване