Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с драйвери

Препоръчан отговор

Здравейте. Опитах се да сменя драйверът на вградената в дъното аудиокарта, защото имах проблем със звука. От сайта на nVIDIA свалих приложение, с което уж се автоматично се обновявали всички драйвери и се намирали липсващите, но сега нямам интернет и звук. Помогнете ми да намеря драйвери за дъно ASROCK N68-S и вградената му аудиокарта и вградената му LAN карта.Имам уиндоус 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там има ли драйвери за Лан картата на дъното?

Да има . Nvidia driver 3 in 1. Това са драйверите за чипсета. Там има драйвери за USB, LAN, Video.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да има . Nvidia driver 3 in 1. Това са драйверите за чипсета. Там има драйвери за USB, LAN, Video.

Мерси.Ще се опитам да ги инсталирам и ще пиша.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да инсталирам Allin1 пакета с драйвери. Пробвах и с SAFE MODE. но пак ми дава ERROR и не ми позволява да завърша инсталацията

Каква грешка дава по време на инсталацията?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква грешка дава по време на инсталацията?

Setup.exe has stopped working.

Windows can check onlne for a solution the next time you go online.

>Check online for a solution

>Close the program

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че си свалил и инсталираш коректните драйвери? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че си свалил и инсталираш коректните драйвери? 

Свалих тези,които бяха в сайта.Ако искате да ви дам кода на грешката?Не знам защо така се получава.  :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свалих тези,които бяха в сайта.Ако искате да ви дам кода на грешката?Не знам защо така се получава.  :(

Свали ги отново. Ако не става с тях понеже и аз съм попадал на дъна, където драйверите не работят може да си свалиш този драйвер пакет и да пробваш да инсталираш драйверите с него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Свали ги отново. Ако не става с тях понеже и аз съм попадал на дъна, където драйверите не работят може да си свалиш този драйвер пакет и да пробваш да инсталираш драйверите с него

Свалих LITE версията ще пробвам и ще пиша отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми дадете друг линк от който да свалят LITE версията, тъй като от този сайт не мога да сваля нищо.

Няма да сваляш Lite версията. Сваляш целия пакет. Иначе няма смисъл. Сваляш Full Version via torrent. Тя е ISO файл. После ще може да я отвориш с Daemon Tools или подобна на него програма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма да сваляш Lite версията. Сваляш целия пакет. Иначе няма смисъл. Сваляш Full Version via torrent.

Тя е 7 GB  и няма как да я прехвърля на компютъра с проблем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя е 7 GB  и няма как да я прехвърля на компютъра с проблем

Това мога да ти предложа като вариант отдалечено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тая 7ца колко бита е ? Емо ти е дал линк за 64 ......ето ти за 32 http://www.asrock.com/mb/NVIDIA/N68-S/?cat=Download&os=Win7

ПП. Иначе можеш да свалиш 

DriverPack Solution 10 Professional Final x86-x64 v10.0 R130

от замунда SE  записваш на едно двд и си готов .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси.Ще продължавам да го мъча.Жив и здрав.Ако има нещо пак ще питам.

Свали драйверите отново. Ако трябва от друг сървър. Имаш 4 възможности.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване