Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся Free програма за звънене на дом. телефон,или GSM

Препоръчан отговор

Здравейте приятели! ;)

Търся Free програма за звънене на дом. телефон,или GSM,може ли да ми предложите нещо?

Пробвах с X-Lite v5.0.0 67284,но още с първото стартиране ми изписа следното :  "Your copy of X-Lite has expired. X-Lite will now close."

Благодаря за отговорите предварително! :handshake:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такова животно не съм чувал да има, вариант е да си платиш за скайп кредит, и така да провеждаш разговори към домашни и мобилни мрежи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То това е повече от ясно,разбира се че като си платиш ще провеждаш разговори към домашни и мобилни мрежи.

Все пак,би трябвало да има варианти,аз затова и питам,а ако се наложи пак сам ще търся решения,без заплащане на кредити!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно,че като си платиш ще провеждаш разговори към домашни и мобилни

По принцип би трябвало да има варианти,аз затова и питам,все пак ако се наложи пак сам ще търся решения без заплащане на кредити!

Толкова ли са непосилни цените за тази услуга или просто ще говорите 24/7 и капка по капка ще се натрупат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли са непосилни цените за тази услуга или просто ще говорите 24/7 и капка по капка ще се натрупат.

Не,разбира се,но все пак ме интересува има ли такава програма,или няма?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не,разбира се,но все пак ме интересува има ли такава програма,или няма?!

За синволични кредити има много програми ама за напълно безплатни аз поне не съм чувал. Не че и много да съм се интересувал де.

За щатите имаше някаква ако си купиш хардуера (някакъв usb модем) ама може и толкова да съм разбрал.

Наблягам най вече на IP телефония но и отсрещния все пак трябва да има нет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, всъщнос за Уиндоус ли търсиш или за Линукс, щото съм дал варианти за бозЪтЪ.

Може и за "Бозата" ,може и за Линукс,не е проблем. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Viber май става за PC.

И двете стават

Още една много добра алтернатива:

3. oovoo

Това също е вариант  за Уиндоус, но на сайта има версии за всички платформи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двете стават

За Tango не знаех че става за pc. Съдейки по whatsapp де се слага на таблет с куп пачове и гимнастики си мислех че са най вече за мобилни устройства с 3G връзка и свързани към номера на картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

VoipBuster - преди беше много евтино - по 0.01 цента на минута с Америка, а като заредиш 10 долара ти даваха 1000 безплатни минути....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

VoipBuster - преди беше много евтино - по 0.01 цента на минута с Америка, а като заредиш 10 долара ти даваха 1000 безплатни минути....

10 долара са 1000 цента и цената е 1 цент на минута, демек си го изписал неправилно(а простата сметка показва, че въпросните 1000 минути не са безплатни). Пише се правилно така: $0.01

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Jitsi- мултиплатформена е. Знам, че има опция за избиране на телефон, но никога не съм я пробвал как работи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах и двете програми,не ми вършат никаква работа!

Сега ще обясня защо!

1.GSM-ът ми е старичък ( Sony Ericson W900i ) и няма нито Viber,нито Tango на него!

2.Интересното е,че и двете програми ти изискват собствения номер (както и да имаш Viber,или Tango) и след това,можеш да продължиш с програмата,е питам,ако аз имам по-нов телефон и на него имам Viber,или Tango,за какво ми е да ги инсталирам тези програми на PC-то,след като ги имам там мога направо да си ги ползвам от телефона и да си свърша работата!

На OovoO имам акаунт,ама и там е същата работа (с кредит),както е и при скайпа!

Същото е и с VoipBuster!

Jitsi ми се видя много хубава програма,но не зная как да я конфигурирам,за да мога да звъня!

А и иначе,за момента се спрях на Express Talk ,обаче не зная как да я конфигурирам,ако някой е запознат нека сподели,ще съм му много благодарен!

П.П.

Ако може да ми обясните какво е SIP и как мога да го конфигурирам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване