Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Link Превод: Superscript and subscript buttons for Excel

Препоръчан отговор

Добавяне (add-in) на бутони за горен / долен индекс и зачеркване в ribbon менюто на Excel.

Не е нещо особено, но пък е полезно. За съжаление Microsoft са счели, че не е нужно да има такива бутони.

Работи само на 32 битова инсталация на Excel 2003, 2010.

Ако някой изпробва на Excel 2013, моля да сподели тук или на мейла на автора дали добавката работи.

В зависимост от езиковата версия на офис пакета се показва и този на бутоните. Т.е. ако се използва английска версия,

то и бутоните ще са на английски.

Налични езици в добавката:

• [*]Английски [*]
Български [*]Испански [*]Италиански [*]Финландски

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Връзка за сваляне: http://www.panuworld.net/utils/excel/index.htm

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от [email protected]
      Качил съм примерен файл от статистиката.
      В колоните/полетата First prod. и Last prod. трябва да пише началните и крайните часове на изпълнение на съответната програма, но не знам поради каква причина, май на повечето или на почти всички файлове тези данни са заместени с диези ( # ).
      Отварям ги с Excel 2007. Те са във формат 97 - 2003.

Имам близо 1500 такива файла - за толкова дни, като искам да ги обединя и да мога да ги подреждам по различните стойности възходящо и низходящо, например по Count, което отрязва бройката напръскани столове. Сортирането знам как става - елементарно е, но как да обединя файловете от годините в един голям файл ?
      обединяване на екселски файлове - Google
      merge xlsx files into one - Google

Има инфо, спор няма, но моя случай е с хиляди файлове... може ли някакво конкретно решение ?
      Има и една стара темичка от 8 години, там има някакъв начин с макрос, но не съм сигурен дали ще се справя.

Благодаря
      2015_11_26.xls
    • от Димитър Иванов
      Здравейте на всички!
      Имам следния проблем на MS Excel 2013 !
      Изчезват ми разделителните линии(grid lines) на клетките, и като им дам unhide се появяват за секунда и пак изчезват.
      Само когато махна името на клетките и номерацията се появяват.
      Пробвах да създам таблица или рамка, но пак нищо.

Случайно някой дали е срещал същия проблем.

• от мен
      С две думи искам да сравня съдържанието на клетка със съдържанието на клетки в някаква област. Автоматично, с формули, без да се ползва контекстно меню или клавишни комбинации.
      Освен за всяко сравнение да има отделна клетка с формула, има ли по-прост начин?
      Освен vlookup?
    • от мен
      Как да транспонирам таблица с формули, т.е. без да използвам контекстно меню или клавишни комбинации?
      Трябва ми бърз начин за таблица от порядъка на 100х100 клетки. Размножаването на формули е много неадекватно, поне аз не виждам при транспониране как да го накарам да следва правилната логика.
    • от mustafa bilgin
      Здравейте! Моля за помощ,, от която имам нужда за excel. Има ли такава функция в excel, при която като въведа примерно в клетка А1 числото 2 да ми го умножава по 10 в клетка В1. Да, знам как се прави това - в клетка В1 пишем =А1*10 и ще ми го умножи. Има ли вариант, при който в клетка А1 да въведа 2ц и да ми го умножи по 5 в В1. После примерно да въведа 2д и да ми го умножи в клетка В1 по 7... ц да ми е равно за умножение по 5, след като въведа някое число в клетка А1 с буква заедно, самата буква да има стойност по която да умножава, надявам се да бъда разбран и бих се радвал много на точен отговор.
      БЛАГОДАРЯ ви предварително!
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване