Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

playstation 3 или xbox 360

Qncho Qnchev

Препоръчан отговор

Здравейте, ще си взимам конзола за да играя игри в свободното си време. Но искам да попитам, от тези двете посочени в заглавието, кое да избера, и имам предвид кое е по производително, и в качество по добро. На едни и същи цени са. И също така кое се хаква по лесно. Може ли да ме посъветвате кое да си взема защото не разбирам много от такива неща. Благодаря предварително. :rolleyes:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май залагам на ps3 super slim, щом е по производителен от xbox360. Но лошото е че трудно се хаква. За сега съм на ps3 все пак да видим другите как ще отговорят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 месеца по-късно...

Зависи много. Ако ще си взимаш PS3 то със сигурност не трябва да е superslim, тъй като и Cobra ODE хака се оказа слаб пред ъпдейтите на сони... От друга страна с Fat и Slim версийте хакването е елементарно. С Xbox-a най-лесния хак е префлашването на записвачката с което ще тръгват записани дискове, което е досадно, а и ти трябва специална записвачка,която СЪЩО трябва да се флашне, тъй като на XGD3 игрите обикновенната записвачка ще ти ги записва на 97% и има вариант някой игри да дават грешки. Освен това трябва да пачваш всяка игра преди запис и общо взето е голяма досада, а и многобройните дискове, които се подмятат навсякъде и трябва да ги пазиш като очите си да не се надраскат някак...Развалят удоволствието :) По-добрия вариант е с RGH (Reset Glitch Hack), така ще може да се играят игри директно от харда без да ти се налага досадно записване на дискове.  За нещастие този хак е скъпо удоволствие и трябва да търсиш специалист да ти го сложи, единствения ти вариант е да си купиш конзолата с вече монтиран такъв хак. Обаче да си купуваш хакнат Xbox си е риск, тъй като и при двата варианта хбоха е отварян вече, може хака да не е направен като хората а и има вариант да е имала проблем с прегряване и временно да са я закрепили...Лично мое мнение е, че ако ще играеш пиратски игри Playstation 3 бие в пъти xbox-a. Забравих да подчертая, че за Xbox, какъвто и хак да избереш трябва да го носиш в сервиз, докато с Плейстейшъна  с леки познания можеш да си го хакнеш сам. П.С Не видях, че темата е стара, но вярвам че това ще помогне на други хора :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи много. Ако ще си взимаш PS3 то със сигурност не трябва да е superslim, тъй като и Cobra ODE хака се оказа слаб пред ъпдейтите на сони... От друга страна с Fat и Slim версийте хакването е елементарно. С Xbox-a най-лесния хак е префлашването на записвачката с което ще тръгват записани дискове, което е досадно, а и ти трябва специална записвачка,която СЪЩО трябва да се флашне, тъй като на XGD3 игрите обикновенната записвачка ще ти ги записва на 97% и има вариант някой игри да дават грешки. Освен това трябва да пачваш всяка игра преди запис и общо взето е голяма досада, а и многобройните дискове, които се подмятат навсякъде и трябва да ги пазиш като очите си да не се надраскат някак...Развалят удоволствието :) По-добрия вариант е с RGH (Reset Glitch Hack), така ще може да се играят игри директно от харда без да ти се налага досадно записване на дискове.  За нещастие този хак е скъпо удоволствие и трябва да търсиш специалист да ти го сложи, единствения ти вариант е да си купиш конзолата с вече монтиран такъв хак. Обаче да си купуваш хакнат Xbox си е риск, тъй като и при двата варианта хбоха е отварян вече, може хака да не е направен като хората а и има вариант да е имала проблем с прегряване и временно да са я закрепили...Лично мое мнение е, че ако ще играеш пиратски игри Playstation 3 бие в пъти xbox-a. Забравих да подчертая, че за Xbox, какъвто и хак да избереш трябва да го носиш в сервиз, докато с Плейстейшъна  с леки познания можеш да си го хакнеш сам. П.С Не видях, че темата е стара, но вярвам че това ще помогне на други хора :)

Благодаря за информацията, още тогава си купих Playstation 3 Super Slim нов от Emag но гадното е че игрите трябва да си ги купувам тъй като с Cobra ODE мисля че няма да тръгнат GTA 5, WATCH DOGS, Need for speed Riavals и Battlefield 4. Имам един външен хард и бих могъл да го хакна с тази Cobra но ще мога да играя стари заглавия, а и мисля че няма да стане да се инсталира защото конзолата е с ъпдейт 4.66.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От личен опит на един и същи телевизор мога да кажа, че xbox-a има по-добра графика. Моля хора, които не са играли и на двете комзоли да не хвалят Ps

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията, още тогава си купих Playstation 3 Super Slim нов от Emag но гадното е че игрите трябва да си ги купувам тъй като с Cobra ODE мисля че няма да тръгнат GTA 5, WATCH DOGS, Need for speed Riavals и Battlefield 4. Имам един външен хард и бих могъл да го хакна с тази Cobra но ще мога да играя стари заглавия, а и мисля че няма да стане да се инсталира защото конзолата е с ъпдейт 4.66.

Той хака е хардуерен, запоява се платка за дъното, и ако решиш да си го сложиш сам ще ти е доста трудно, дори невъзможно,  ако нямаш необходимите знания/умения. Иначе новия ъпдейт на слима блокираше CobraODE и го спираше така че единствения вариант е да се чака ъпдейт за софтуера на хака.

От личен опит на един и същи телевизор мога да кажа, че xbox-a има по-добра графика. Моля хора, които не са играли и на двете комзоли да не хвалят Ps

Специално аз имам и двете конзоли и мога да ти кажа, че на GTA IV графиката на бокса е отратителна! Някой обекти дори не се появяват докато не се блъснеш в тях, а сенките са целите в така наречения blurry ефект... За GTA V например няма почти никаква разлика, но има игри които на бокса не са оптимизирани добре. И все пак съм фен на Xboxa-a :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване