Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Слагане на Windows на Coby nbpc724

Angel R

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да сложа някакъв Windows на едно мини лаптопче което е с Android ,виждал съм във YouTube че има такива клипчета на такива лаптопи които имат Windows NT ,Искам да сложа Windows защото с Android много забива и изобщо не е хубаво...

Моля ви кажете ми как да му сложа Windows ,Лаптопа е Coby nbpc724

П.С: Извинявам се ако темата е в грешен раздел :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да сложа някакъв Windows на едно мини лаптопче което е с Android ,виждал съм във YouTube че има такива клипчета на такива лаптопи които имат Windows NT ,Искам да сложа Windows защото с Android много забива и изобщо не е хубаво...

Моля ви кажете ми как да му сложа Windows ,Лаптопа е Coby nbpc724

П.С: Извинявам се ако темата е в грешен раздел :(

Лаптопа е с архитектура, която не се поддържа от WIndows. Така че отговора е - не

А и фирмата-производител е затворила миналата година. Така че ще трябва да се задоволите с текущото състояние

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, точно, капитане. При стартирането на нетбука, когато се появи логото щрака F7

http://www.computing.net/answers/security/how-do-i-factory-reset-my-coby-netbook/33690.html №2

1. Restart the computer (or turn it on).
2. When the Coby logo screen appears, press and hold the F7 key to
start system recovery.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И какво смятате да ползвате с тоя Windows той се слагаше на времето на GPS-и. Нет ли смятате да ползвате или да гледате видео? Няма да става за нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да му сложиш линукс,ако изобщо тръгне на тая сапунерка :Д

Тя не е моя а на един приятел :Д

Използва я само за филми от Vbox

П.С: объркал съм,вместо Win CE съм написал NT :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много късно отговорихте..

От 15:17 до 19:26 са САМО 4 часа. Нали не сме длъжни да сме само в Калдата?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тя не е моя а на един приятел :Д

Използва я само за филми от Vbox

П.С: объркал съм,вместо Win CE съм написал NT :/

Е то се тая де, СЕ то също се ползваше предимно в GPS приемници поне аз май не съм веждал друго. Кажи му да не се занимава с глупости ако не го кефи да го разкарва и да си взима друг. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е то се тая де, СЕ то също се ползваше предимно в GPS приемници поне аз май не съм веждал друго. Кажи му да не се занимава с глупости ако не го кефи да го разкарва и да си взима друг. 

Ааа, предишния ми телефон беше с Windows Mobile, който ползва WIndows CE и я надгражда с драйвери и услуги :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване