Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся драйвер за камера!

Препоръчан отговор

И как търси в интернет. Това какво е

Drivertoolkit сканирва намира драйвър за камерата, но като цъкна на download ми излиза registerdrivertoolkit -  Register Now - Buy Now....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Drivertoolkit сканирва намира драйвър за камерата, но като цъкна на download ми излиза registerdrivertoolkit -  Register Now - Buy Now....

Трябва да свалиш файлът от вторият бутон Download

Разархивирай го. След това дай ъпдейт на неинсталираното устройство в device manager и избери папката, където си разархивирал

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има 2 линка. Свали долния. Ще ти иска само код за download, който е написан. После ще трябва да инсталираш камерата ръчно чрез показване на драйвера. Трябва да стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има 2 линка. Свали долния. Ще ти иска само код за download, който е написан. После ще трябва да инсталираш камерата ръчно чрез показване на драйвера. Трябва да стане.

Нещо не разбрах какво трябва да направя. Добре свалих го това разархивирах го и сега какво каквъв код ??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не разбрах какво трябва да направя. Добре свалих го това разархивирах го и сега какво каквъв код ??

Няма значение. След като си го свалил го разархивирай. Там са драйверите на камерата. Сега трябва да укажеш на windows папката където се намират драйверите и той ще ги инсталира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много, инсталирах всичко, но сега не мога да намеря камерата преди ми излизаше иконка на работния плот сега не знам от къде да я пусна навсякъде търсих и не я намирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз са като видях в скайп-а то камерата не работи уж пише, че всичко е наред драйвър-а инсталиран всичко си работи на 6 е да ама не..Като свържа камете с пц-то ми излиза Инсталиране на софтуерен драйвер PS3Eye Camera Инсталиран PS3Eye Camera Готов за използване и отметка. Не знам какво да правя вече всичко направих така както ми казахте по-горе.Преди да се преинсталира пц-то пак го търсих тоя драйвер и го намерих от някакъв сайт, който сега го няма не мога да го намеря...И всичко беше автоматично не трябва да го тегля ръчно и ми излезе иконка на работния плот със снимка на камерата беше самата икона на работния плот.А сега няма нищо подобно в омегле-то показва, че камера няма също и в скайп-а не мога да я намеря в търсачката и изобщо не знам сега какво трябва да се направи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

„Влезте“ в диспечер на устройства=> устройства за създаване на изображения=> като покаже камерата=>десен бутон, свойства и ще покаже местоположението.

От същия прозорец, цъкнете на подробни данни, от падащото меню=> хардуерни идентификатори и публикувайте написаното

(това е при положение, че намерите камерата и отново не можете да я вкл.).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

„Влезте“ в диспечер на устройства=> устройства за създаване на изображения=> като покаже камерата=>десен бутон, свойства и ще покаже местоположението.

От същия прозорец, цъкнете на подробни данни, от падащото меню=> хардуерни идентификатори и публикувайте написаното

(това е при положение, че намерите камерата и отново не можете да я вкл.).

На местоположение пише следното : 0000.0002.0001.004.000.000.000.000.000 А от хардуерни идентификатори пише това : USB\VID_1415&PID_2000&REV_0200&MI_00

USB\VID_1415&PID_2000&MI_00

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

driveridentifier ? Срещу PS3Eye Camera - ми излиза Good също и срещу USB Camera-B4.09.24.1 ми излиза Good

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сваляте и заменяте! Докато се получи...

Не става явно няма да мога да го оправя сам, утре ще го нося на някой да го оправи. Иначе благодаря за отделеното време.

От този файл ми се инсталнаха някакви програми и нещо ми стана с пц-то ..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво се получи

Инсталнаха се автоматично програми : Citrio , Surf, който не ми излизат в Unin-staller-а и ми се появаха икони на работния плот Facebook,Youtube,Chrome web store И като отворя google chrome ми се затваря автоматично след няколко минути а също ми поиска за да го истегля да го истегля от някъде фацебук инстаграм туитър и т.н. цъкнах с фб това дали ще е проблем ? После ми излезе да си направя рег и ми пойска имеил име дата на раждане и т.н. отказах се и след това ми излезе черен прозорец горе в ляво, който много бързо изчезна и от, което ми исписа запомних само system32/ после още един с надпис на български, който не запомних май беше подготовка за нещо и ми се затвори Google Chrome-a.Май пак ще трябва прейнсталация а ? А забравих също започна и да сече якои и излиза нещо Приставка "Нейзвестно" бави компиютара ви и още преди да съм дочел какво пише изчезва..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска за истеглянето да се логнеш във сайта с google , facebook и тн аз истеглих файла и го сканирах за вируси с eset nod  и ми показа , че няма вируси, но не съм пускал инсталацията де , съжалявам , че се е получило така. Исках да ви помогна пък то какво стана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Иска за истеглянето да се логнеш във сайта с google , facebook и тн аз истеглих файла и го сканирах за вируси с eset nod  и ми показа , че няма вируси, но не съм пускал инсталацията де , съжалявам , че се е получило така. Исках да ви помогна пък то какво стана.

Няма нищо. Благодаря все пак за отделеното време. Дано не стане само нещо с facebook-а да се хакне по някакъв начин от това или ддз..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване