Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

закупих си от tmart някаква китайска навигация 2din  http://www.tmart.com/pgallery/DHL-Free-Shipping-6.2-Digital-Touch-Screen-2-Din-Car-DVD-Player-with-FM-Bluetooth-TV-Black_1_p249161.html , та въпросът ми е как се качва на това нещо навигация виждам , че е с sd card  , но няма никаква марка и нямам представа как става.

Благодаря.

Редактирано от danielvasev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

закупих си от tmart някаква китайска навигация 2din  http://www.tmart.com/pgallery/DHL-Free-Shipping-6.2-Digital-Touch-Screen-2-Din-Car-DVD-Player-with-FM-Bluetooth-TV-Black_1_p249161.html , та въпросът ми е как се качва на това нещо навигация виждам , че е с sd card  , но няма никаква марка и нямам представа как става.

Благодаря.

Опитайте се да разберете какъв е софтуера за GPS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като нямаш представа остава само едно сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да открия никаква информация , имате ли някакви други идеи къде да търся ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да открия никаква информация , имате ли някакви други идеи къде да търся ?

Пробвайте са я стартирате тази навигация и да видите какво пише на софтуера

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

no device  ми изписва .

А това чудо да има документация, дискове към нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има някаква книжка USER MANUAL с 5 страници китайска му работа..

Можеш да и сложиш Igo,но с нея докато настоириш sys data е малко сложно има сборки на Garmin+Sygic +Igo,с Гармина трябва да отключиш картите, но със Сигича нямаш такива проблеми. Ще видим няковев ярсия   с която да нямаш пробкеми 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писах им на сайта от където взех това "чудо" и ми казват да си закупя специална карта  :)

Thanks for your email, it is our honor to help you. We have talked with you about the sd card problem last time .For this problem you need buy one  map sd card like this :http://www.tmart.com/8G-Micro-TF-Card-with-America-Europe-Map-for-Car-DVD-GPS_p241730.html then you can use it without problem.

Дали това ще ми реши проблема или просто искат да си продадат картата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писах им на сайта от където взех това "чудо" и ми казват да си закупя специална карта  :)

Дали това ще ми реши проблема или просто искат да си продадат картата?

СЛед като вие сте сти купили това устройство вие трябва да прецените. Но си мисля че 8 долара сравнени със цената на устройството не са чак толкова много :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 8 лева се купува примерно това, която е с нищо по-различна от предлаганата SD карта. Между другото линка от пост #1 е за DVD плеер, а не за навигация.

Редактирано от gyps (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 8 лева се купува примерно това, която е с нищо по-различна от предлаганата SD карта. Между другото линка от пост #1 е за DVD плеер, а не за навигация.

С една малка особеност:

8G Micro TF Card with America / Europe Map for Car DVD / GPS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си я поръча,ще му излезе без пари и главоболия, така и не разбрахме с,коя навигация е в устройството.

Редактирано от balki65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си я поръча,ще му излезе без пари и главоболия, така и не разбрахме с,коя навигация е в устройството.

Има само бутон за навигацията , но ми пише no device и те не могат да ми кажат коя е навигацията , казаха ми да си купа тая карта и всичко ще било ок.

Сега ще я поръчам и ще пиша като пристигне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам, че темата е доооста стара, но имам интерес към устройството. Линка който си дал на картинките има слот GPS SD CARD, което ме навежда на мисълта, че най-вероятно самия софтуер със картите е на тая карта с памет. 

Какво стана получил ли си картата, работи ли машинката ?! Че си мисля за купуване на същото и аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.