Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Моля за препоръка на добро bluetooth хендсфри

Препоръчан отговор

Здравейте колеги,искам да си закупя добро хендсфри като изискването ми е да е с добра батерия тъй като говоря много, Негативно съм настроен към  Плантроникс тъй като съм имал два сравнително скъпи модела и двата бяха с дефекти.Ще се радвам ако споделяте мнения въз основа на личен опит

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно модел на Plantronics (само, че доста по-евтин) и на мен ми ,,сдаде багажа,, и от около 3 месеца съм с това и съм  доволен като поне за сега нямам забележки.Казвам го от личен опит с двата модела.

Не знам до колко ще ти се понрави цената, но тъй като не си посочил бюджет реших да ти споделя впечатлението си.Не че имам такова от други модели де!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Парите не са толкова важни,повече ме интересува колко ти държи батерията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По принцип приблизително 2-3 дена, но честно не може да се каже, че  говоря много (според моите нужди така мисля), а и имам навика да си зареждам ,,аксесоарите,,всяка вечер-телефони, разни джаджи, та дори и електронната цигара.Та...не съм го оставял да му падне батерията, но със сигурност (1-2 пъти по невъзможност да го заредя) е издържало  толкова.

Пак казвам-нямам кой знае какъв опит с такива устройства, но понеже определено съм по-доволен от предния модел на Plantronics реших все пак да ти споделя.

Нека споделят и други мнения съфорумниците -най вече ако имат повече  опит с няколко модела , защото аз нямам такъв.Това ми е втория модел, който ползвам.

Иначе според характеристиките му дават до 7.5 часа време за разговори и до 300 часа време на готовност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От около година съм с Nokia BH-112, държи си по 3-4 дена с поне по  30-40 минути разговори на ден и вързано към телефона по 8-9 часа. А и е ми удобно, веднъж влязох да се къпя с него забравяйки че ми е на ухото :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване