Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със ЦС(Лаг)

The Negative One

Препоръчан отговор

Здравейте!

Понеже компа ми е слабичък играя само ЦС, да не го мъча.От доста време ме дразни един проблем.Когато завъртя мишката(независимо на къде)се получава едно малко засичане на картината.Доста се дразня.Примерно излиза енемито, насочвам мерника към него, засече и отиде настрани.Мишката е X7 V-Track F5, но проблема не е в нея.Пробвах и на друга - пак същата работа.Не е от интернета, защото когато пусна от New Game пак го има тоя проблем.Има автоматичното ускорение на мишката, но тука ми се струва другаде проблема.На всяка версия която съм пробвал го има.Получава се периодично.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Понеже компа ми е слабичък играя само ЦС, да не го мъча.От доста време ме дразни един проблем.Когато завъртя мишката(независимо на къде)се получава едно малко засичане на картината.Доста се дразня.Примерно излиза енемито, насочвам мерника към него, засече и отиде настрани.Мишката е X7 V-Track F5, но проблема не е в нея.Пробвах и на друга - пак същата работа.Не е от интернета, защото когато пусна от New Game пак го има тоя проблем.Има автоматичното ускорение на мишката, но тука ми се струва другаде проблема.На всяка версия която съм пробвал го има.Получава се периодично.

Компа ти е слабичък това си го споменал ... Но не си написал параметрите !!! кажи какви са параметрите за да може да получиш съвет с който вероятно има шанс за ъпгрейд на компютъра с някой малко по-силна видеокарта или нещо подобно :wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не си включил вертикална синхронизация с triplе buffering  или само triple buffering? Ако си с карта на NVIDIA,  от настройките на драйверите пробвай да поставиш Maximum pre-rendered frames  на 1:

2014-09-07_013524.jpg

Иначе може и RAM  памет вече да не ти достига. Ако преди примерно си играл играта с нов Windows,  сега може да се е затлачила работата и да имаш недостиг на RAM  памет. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

CPU - Intel Atom D140 1.7GHz

2GB Ram DDR2 800Mhz

Вградената GMA 3150 256Mb

Дъното : Intel Packton D410PT Няма PCI-E слот.

Със GameBoost Държа около 20-40кадъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

CPU - Intel Atom D140 1.7GHz

2GB Ram DDR2 800Mhz

Вградената GMA 3150 256Mb

Дъното : Intel Packton D410PT Няма PCI-E слот.

Със GameBoost Държа около 20-40кадъра.

Според мен проблема ти е във вградената видеокарта ;) и аз преди време бях с вградена и имах подобен проблем не ми се качваше на повече от 110 максимум 130 фпс :wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи температурите са около 50-60 градуса.През по-горещите дни и до 70 е стигало, но това е рядкост.Няма вентилатори, просто защото не искам да вливам пари в нещо, което е толкова слабо.Просто не виждам сисъла, при положение, че не държи кой-знае какви градуси.Ожлаждането на процесора е пасивно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване