Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейтее хора, търся хип-хоп песни, рапъри които да пеят за Бог и въобще за света, а не само да говорят в песните си колко пари и какви коли имат! Търся ''old school'' защото днешният рап е тотално манипулиран и незнам вече кой е истински и кой се прави на такъв! Оказа се, че най-много ми харесва хип-хопа, след като изслушах толкова песни от типа на Рок, Пънк Рок, Електро и всякакви други! Та ако знаете някакви песни или изпълнители които да казват истини чрез песните си моля кажете? Благодаря предварително!!! :)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2pac? На колко негови песни прочетох преводите и неможах да намеря голям смисъл в текстовете(да не кажа никакъв)! ''Негрите умират, стрелят се, полицията ме преследва,пуша,пия'' и много други такива!! Гласовете в песните му до такава степен са обработени, че понякога изобщо не мога да хвана субтитрите!!! Сяя хейтваите... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2. Писането на кирилица е задължително. Всяко мнение написано на латиница или само с главни букви се изтрива без предупреждение, като за повторно нарушение ще се наказва съответния потребител.

Редактирано от aMoPe (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Песничките на MWP, Blood Kelly, Respect .. :) 

Но, не всички разбира се 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейтее хора, търся хип-хоп песни, рапъри които да пеят за Бог и въобще за света, а не само да говорят в песните си колко пари и какви коли имат! Търся ''old school'' защото днешният рап е тотално манипулиран и незнам вече кой е истински и кой се прави на такъв! Оказа се, че най-много ми харесва хип-хопа, след като изслушах толкова песни от типа на Рок, Пънк Рок, Електро и всякакви други! Та ако знаете някакви песни или изпълнители които да казват истини чрез песните си моля кажете? Благодаря предварително!!! :)))

ЗДРАВЕЙ БРАТ,

ЩЕ ТИ ПРЕДЛОЖА ДВЕ ОТ МОИТЕ ПАРЧЕТА

НАДЯВАМ СЕ, ЧЕ СЕ ДОБЛИЖАВАТ ДО РАПА ЗА КОЙТО ГОВОРИШ

AGRODOB WELCOME

AGRODOB CRIMINAL RHAPSODY 

.....and JUST LIKE THAT  ;)

Редактирано от AGRODOB (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте на всички.

Дали ще може да ми препоръчате наистина хубава хип хоп музика понеже моята ми омръзна малко .Горе долу от сорта на lil scrappy,e-40 с хубав бас и по мелодични.Може да ми кажете някой др изпълнител който не сам го слушал ще сам ви благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спенс може би?

Редактирано от Deco^^ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много от 90-те години, но пак си зависи какво точно разбираш и до колко навътре в темата. Има социален, политически и какъв ли не още. Аз лично на различна възраст различни групи и стилове харесвах, сега вече ми се слушат по спокойни. Някои от по-старите групи Wu-tang, gravediggaz, gang starr, group home, dilated peoples, jeru the damaja, the roots и така нататък списъка е много дълъг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Down Low ще ти харесат vijte-statiata.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търси ги под таг "anti illuminati rappers".

Ето няква компилация от такива. Но някои от тях като, примерно KRS1 са подставени лица.

Редактирано от kpetrov.ibox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко е поостаряла дискусията, ама да напишеш подобна глупост за Tupac Shakur, който е лицето на хип-хоп културата, просто няма как да го подмина това. Явно толкова си "слушал" творчеството му. Първо, започни от самото начало. Първо слушаш албума "2pacalypse Now", следва "Strictly for my n.i.g.g.a.z.".. Останалото ще го намериш все някъде и ще преслушаш последователно. Между това, би трябвало да се натъкнеш на една дата 30 Ноември, 1994 година. След това и ще спреш да се питаш "що стреля неграта като луд в песните си". Можеш и да се поинтересуваш колко малки душички са били Notorious B.I.G. и Puff Daddy като преслушаш песните Long Kiss Goodnight, Niggas Bleed, What's Beef, в които Биги буквално се подиграва на 2pac, няколко месеца след неговата смърт. И добре трябва да знаеш, че докато Шакур е жив, никой от Ню Йорк нищо не смее да каже. В крайна сметка, Bad Boy Records и Death Row създадоха войната, която унищожи хип-хоп културата. Малко се отклонихме, но освен 2pac, Biggie, слушай Nas, Rakim & Eric B, Big L, KRS-One, WU-TANG Clan (задължително си пускаш албума Enter the Wu-Tang 36 Chambers), Mobb Deep, Ice Cube и т.н. Аз ти препоръчвам и Slick Rick, който е брутален разказвач, много забавен и е много разтоварващо да го слушаш.

Редактирано от ElPatrone
пропусната дума (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.