Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със захранването

bobi1k

Препоръчан отговор

Здравейте днеска натиснах копчето за включване на компютъра и гледам не се включва а предният ден се пускаше и мисля че е от захранването,но вие кажете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изкарай кабела от захранването и задръж за 10сек. копчето за включване. Виж дали ще се включи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не става

Провери кабелите. Пробвай в друг контакт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава тестваш с друго захранване. 

Компютъра ти в гаранция ли е и имаш ли възможност да го отвориш и да провериш да не би да има подути кондензатори по дъното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава тестваш с друго захранване. 

Компютъра ти в гаранция ли е и имаш ли възможност да го отвориш и да провериш да не би да има подути кондензатори по дъното.

Отворих го нямяше подути кондензатори по дъното.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отворих го нямяше подути кондензатори по дъното.

Може да има по захранването, но трябва да го свалиш и да го отвориш. 

А да попитам монитора ти светва ли като го включиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да има по захранването, но трябва да го свалиш и да го отвориш. 

А да попитам монитора ти светва ли като го включиш?

Не нищо не се включва
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не нищо не се включва

Искаш да кажеш, че и на монитора нищо не свети, когато е включен в тока ( не говорим за компютъра).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че и на монитора нищо не свети, когато е включен в тока ( не говорим за компютъра).

Да нищо не свети.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да нищо не свети.

Да не би разконителя да е повреден. Тества ли в друг контакт от къщата ( апартамента)  монитора и самия компютър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да не би разконителя да е повреден. Тества ли в друг контакт от къщата ( апартамента)  монитора и самия компютър?

Тествах пак не става.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тествах пак не става.

А ти сигурен ли си, че имаш навсякъде ел. захранване у вас? Ако всичко е наред с електричеството носи компютъра на сервиз.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами може ли проблема да е от видео картата днеска си купих една нова видео карта сложих я,но не тръгваше компютъра може ли да е от картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами може ли проблема да е от видео картата днеска си купих една нова видео карта сложих я,но не тръгваше компютъра може ли да е от картата.

Когато монитора е включен към ел.захранване трябва поне Power бутона му да светне, а ти казваш, че и това не се случва. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:lol6:

Не става... не става... смених видео картата, може ли да е от нея... :lol6:

Много смешно нали ?

Ако вземе разклонител сигурно ще тръгне :)

Имам си разклонител спокойно!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много съм притеснен  :)

Един съвет - викнете някой който поне има уменията да си смени лампата , да ви съдейства по намирането на главния виновник за неработещия компютър . По евтино ще ви излезе от тичането до магазина и безразборно сменяване на части , пък може накрая да се окаже че няма ток .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смешно е защото видеокартата се слага в компютъра и тя няма нищо общо с монитора. А аз те питах дали когато монитора е в включен към контакта светва нещо по него. Ти казваш, че нищо не свети. Или имаш проблем с ел.захранването или цялото ти ПС е тотално изгоряло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много съм притеснен :)

Един съвет - викнете някой който поне има уменията да си смени лампата , да ви съдейства по намирането на главния виновник за неработещия компютър . По евтино ще ви излезе от тичането до магазина и безразборно сменяване на части , пък може накрая да се окаже че няма ток .

Вече съм го дал на сервиз.Моля те недей да пишеш повече във тази тема!

Смешно е защото видеокартата се слага в компютъра и тя няма нищо общо с монитора. А аз те питах дали когато монитора е в включен към контакта светва нещо по него. Ти казваш, че нищо не свети. Или имаш проблем с ел.захранването или цялото ти ПС е тотално изгоряло.

Аз да съм казал че съм я сложил във монитора?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване