Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с прехвърлянето/променянето на файлове с Filezila

Препоръчан отговор

Здравейте, приятели :) Значи направо ще давам по същество.. реших да пусна Filezila server, за да дам на човек достъп до определена папка, за да може да променя и качва файлове, пускам сървъра всичко добре, но след като се логна с данните си, не мога да променям файловете или да ги изтривам.. излиза следната грешка

7596143R.png

и файла не се изтрива или променя.. бих се радвал да ми кажете къде е проблема. Благодаря Ви предварително. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, приятели :) Значи направо ще давам по същество.. реших да пусна Filezila server, за да дам на човек достъп до определена папка, за да може да променя и качва файлове, пускам сървъра всичко добре, но след като се логна с данните си, не мога да променям файловете или да ги изтривам.. излиза следната грешка

7596143R.png

и файла не се изтрива или променя.. бих се радвал да ми кажете къде е проблема. Благодаря Ви предварително. :)

Трябва да дадете на този потребител права върху папката

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, златен си! Всичко работи по каталог, може да заключвате, за да не става спам. Още веднъж Благодарря жив и здрав. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от l-8
      здравейте,
      става въпрос за телефон nokia 230, работещ на sim-карта / ваучери на а-1, и преди това mtel.
      при всяко набиране на номер от телефона и съответно изходящо повикване се показва едно и също съобщение:
      'входящите повиквания ще се прехвърлят'.
      няколко пъти съм питал служители в офиси на а-1 към кого ще се прехвърлят входящите повиквания, след като съм проверил и изключил всички прехвърляния. на всичкото отгоре входящите повиквания се реализират без проблем и не се прехвърлят, поне не и тези, на които телефонът отговаря. отговорите на служителите винаги са доста уклончиви и са нещо в смисъл - то това не е нищо особено просто така си показва такова съобщение. телефонният номер е от доста години - над 10.
      някой да има подобен experience ?

• от StefanoV08
      Здравейте, имам проблем със USB флашки. Пробвах със много флашки и резултата е един и същи. Компютърът ми е със 4xUSB 3.0 отзад и 1xUSB 3.0 отпред, останалите са USB 2.0. Където и да включа флашката не иска да качва файлове (музика, филми и т.н.) със повече от 5 MB/s. Първоначално мислех, че това е нормално, но след като пробвах с един лаптоп видях, че разликата е огромна от сорта на 10 MB/s. 
      Параметрите на компютъра са:
      Intel Core i5 - 6500
      Ram 8 Gb
      GEFORCE GTX960 2gb ddr5
      Asrock B150 PRO4/D3 
      П.С. Дори със кабел към смартфон прехвърля по същия начин.
    • от devil13
      Здравейте значи искам да питам дали може да прехвърля договора си с оператор на друг човек. Причината е че на мен просто в момента тази услуга за която плащам не ми е необходима и не я използвам. А пък друг приятел иска точно тази услуга харесва му и ще му върши работа. Та въпроса ми е дали ще може да прехвърлим договора на негово име за да може той да си плаща сметката и така да си я ползва.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! Използвам 64 битов win 8.1 от доста време ,за него заделях в C: 60Gb ,и като цяло до вчера нямах проблеми със свободното пространство. Като цяло игри почти не играя ,но ми се намери свободно време и реших да изтегля Euro Truck Simulator 2 ,който инсталирах в D: ,но при инсталация сама се създава папка в My Documents ,която е към C: ,там се поставят модове и стоят сейфове за играта ,но явно модовете му дойдоха в повечко и останах с някакви 600мб свободно място в C:. Искам да попитам ,има ли някаква алтернатива въпросните модове да се прехвърлят в D: ,така че всичко да си работи нормално? 

• от Несаница
      Здравейте!
      Искам да си прехвърля снимките, видеата и т.н. от телефона на компютъра, но е невъзможно.
      Първо не ми излиза като какво да го добавя, апосле общата папка Phone е 11GB, а папките на тази снимка са празни почти. Има само сваляните снимки от интернет и т.н., но не и правените от мен. Нито пък видеата.

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване