Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с touchscreen-а

KREED

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам следния проблем - вчера, докато цъках на таблета си, исках да си спра звука и натискам иконката за заглушаване и изведнъж таблета ми... заби? Не съм много сигурен какво се случи точно... Като натисна копчето, за да си пусна таблета, екрана светва, но обаче не мога да използвам touchscreen-а, та задържах това същото копче, за да го рестартирам и като натисна - нищо...

Таблета ми е Samsung Galaxy Tab 3, наскоро си ъпдейтнах Android-а (ако това има някакво значение) и ми го подариха преди 2 месеца. Та общо взето тепърва се сблъсквам с Android ,touchscreen и работите от тоя сорт.

Натъкнах се на един спор в някакъв форум, че Android бил много бъгав, имал много крашове, забивания и прочие, та си рекох, че това е нормален проблем? В смисъл, че няма да ми се налага да го водя по разни "специалисти" и, че ще мога да си го оправя с ваша помощ.

Ако някой иска, може да снимам клипче, или да направя снимка, ако му е нужна само да каже.

Благодаря на всеки, който е/ще отдели време, за да ми помогне.

Ако може да го карате опростено, защото съм нов в тая сфера...  :tongue2: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В гаранция е. Носи го на сервиз. По-точно който ти го е подарил. Би трябвало гаранцията да е на негово/нейно име.

Това е сериознен проблем. 100% ще го прави и за в бъдеще.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двама ви за бързите отговори.

ice_lion__01 проблемът е, че човека който ми го подари живее в САЩ... :D

Person Сега ще пробвам метода ти. :)

EDIT: Person, благодаря ти много. Рестартира се и се оправи, всичко е по старому. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за забиванията е вярно аз съм с смарт телефон Samsung Galaxy Young с андройд и е вече на една година и какво да ти кажа като няма място почва да сече и бави с половината програми имам проблем Хрома също забива по някога абе боклук е тва Андройда като слушам музичка от картата с памет пак на моменти насича

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване