Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

PS3 проблем 80028f14

loshoo

Препоръчан отговор

Здравейте, пробвах се да си ъпдейтна ПС-а до версия Рогеро 4.55 и след като го направих и като отида на "APP/Ps3_home/ " ми дава проблем "an error occurred during the start operation 80028f14" пробвах да чета в Гоогле намерих как да си Даунгреидна ПС-а до 3.55 но пак ми даваше същия проблем след това му инсталирах нов фирмуеър "4.60 Habib" и отново същия проблем и не знам какво да го правя :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

не се сещам друго освен Сервиз

да ама в момента съм в норвегия (работя тук) и исках аз да си направя сервиза само някой ако има да ми обясни какво да правя :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш да си го downgrade със обикновенна флашка трябва ти Cobra True Blue която е мин 50 лева и след това търсиш CFW и слагаш но на дали ще със всеки 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш да си го downgrade със обикновенна флашка трябва ти Cobra True Blue която е мин 50 лева и след това търсиш CFW и слагаш но на дали ще със всеки 

ммм странно не мога да разбера логгиката от каква флашка ще се downgrade ? аз намерих 1 торент с уписание за доун греид и ми смъкна версията на доло и после като инсталирах новия фирм уеър си ми пишеше от 3.55 към 4.60 .... а преди  доунгрейда си ми пишеше 4.55 рогеро, а такава флашка от каде се намира и защо е спецялна ? 

Благодаря за помоща ;]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Cobra не е флашка и според мен няма да се справиш ако си заинтересован ще те свържа със човек който downup ps-та и ще ти излезне по ефтино

post-340258-0-50331000-1411419173_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Ozirra
      Привет!

Съвсем наскоро се сблъсках с този въпрос, породен и дискутиран от един познат ей тук: https://techgeek.bg/blog/zashto-vse-oshte-igraia-na-moia-ps3-poveche-otkolkoto-na-ps4

Аз лично не съм се и докосвала до PS3, но няколко игри хванаха окото ми. Downgrade ли е или си заслужава реално да пробвам PS3-ката?
      Thank you
    • от nikolayykolev
      Привет! 
      Имам проблем с връзката между PS3 и телевизор. От скоро с пускането на играта започва да излиза черен екран и в горния ъгъл ми изписва HDMI (както когато го пускам). Друг път ми дава черен екран и така си остава. Пробвах с HDMI 1, HDMI 2, HDMI 3 - проблема е еднакъв, където и да свържа кабела. Взех HDMI кабел от приятел, но при него дори не излиза картина и звук, а само черен екран. Моля за съвети...
    • от miro_xristov
      Здравейте закупих си уж хакната конзола модел Super Slim с версия CFW 4.81 REBUG KOBRA,. Когато отворя Irisman или Multiman ми изписва грешка 80010017 и няма *APP_HOME/PS3_GAME/
      *INSTALL PACKAGE FILES, може ли да се направи нещо да се появи пак хака?
    • от Dimitri FTW
      Здравейте, искам да попитам ще е ок ли да си купя някъкво PS3 втора употреба и нов PS4 Джойстик?
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване