Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ghost_Slayer

Препоръчан отговор

Здравейте! Интересувам се от вашето мнение :) Според вас коя китара да си взема? Нова http://radoslavmusic.com/p/stagg-sw201n или втората употре по-евтина - 100 лева, произведена мисля че в Казанлък?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Интересувам се от вашето мнение :) Според вас коя китара да си взема? Нова http://radoslavmusic.com/p/stagg-sw201n или втората употре по-евтина - 100 лева, произведена мисля че в Казанлък?

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Ах, боли боли... изпълнява Анита Христова Трифонова 
      ЕДНА СТАРА, ХУБАВА ПЕСЕН В МОЕ ИЗПЪЛНЕНИЕ..ами кеф ми е - пея си, свиря си, пиша си...ПО ЧУЖД АКЪЛ СЕ НЕ ВОДЯ
       ЕДНА СТАРА, ХУБАВА ПЕСЕН В МОЕ ИЗПЪЛНЕНИЕ..ами кеф ми е - пея си, свиря си, пиша си...ПО ЧУЖД АКЪЛ СЕ НЕ ВОДЯ
      Хора, мислите ли като тези няколкото ,които се трепят тук да ми пишат глупости на

лични и да ме навиват да се махна от блогбеге?

Като не им харесвам толкова какво правят все в мой блог !?

Това означава...знаете какво.

Сега и за тях и за Вас обяснявам последно.

АЗ ТУК СЕ РАЗВЛИЧАМ, ПО ПРИНЦИП В ИНЕТРНЕТА,

но не като Копукова и още няколкото с определено лице,

а за тях аз съм такова,

развличам се с това което правя и поствам

и изобщо не ми пука кой го признава и кой не.

Тук не се вярва на никакво гласуване, оценки, коментари...-НЕРЕАЛНИ СА,

така че не може да се съди по тези неща какъв си ,що си и колко , и какво можеш.

ЗНАМ КАКВО МОГА И КАКВО ПРАВЯ,

НЕ СЕ ВЛИЯЯ АБСОЛЮТНО ОТ НИКОЙ,

НЕ САМО В ИНТЕРНЕТА.

НЕНАВИЖДАМ ДВУЛИЧИЕТО...имам такива два случая,

но се правя на разсеяна - Щом иска Димитър Тодоров да ми прави мизерии

с един профил НЕ САМО ТУК, а с друг си профил да ми се пише приятел

и да ми гласува за блога нека да го прави.

ТОВА Е БОЛЕСТ - РАЗДВОЯВАНЕ НА ЛИЧНОСТТА! Дадох само един пример .

Факт е, че се развличам в интернета, като пиша стихове,разкази,статии,дори следя

протестите, свиря ,пея,композирам, аранжирам...независимо от нивото ми,

а някои нямат и такова, и то професионално.

Не използвам сайта за разпродажба на туй онуй, запознанства,

любов,бизнес...и кво ли не?

И НАЙ-ВАЖНОТО -"БЪДИ СЕБЕ СИ"

Аз съм точно това...и тук.

sekirata Ah boli boli

...не мен всеки случай

Как изглеждам, каква съм ,що съм,

какво мога, що и какво не мога СИ Е МОЯ РАБОТА!

sekirata Ah boli boli

Заря Нова Година 2021 Плевен - А.Х.Т.sekirata cekupama

Нещо общо  Банкя и Симеоново, Копукова е моста,който отдавна скърца! Наближило е да се счуПИ И ..

ЗАЩО Симеоново , Защо сме най-калния квартал  в Софийско- питаш се 
      Ами щото го населиха селянки уж Софиянки и си накупиха съмнителни имоти...да продължа ли....?

Иванчо-г..от руските приказки ,само дето очната ти линия върви надолу като на бухал -

актуална снимка е тази, а  НЕ гимназиалната която си турила за аватар  на един от профилите си в блогбеге

Честита Нова Година 2021!
      Обичам Новата Година
      музика текст  стихове А.Х.Т.sekirata cekupama

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване