Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Намерете разликата между двата таблета

The Piper

Препоръчан отговор

Разликите между двата таблета са минимални а цената е почти 100 лева.Сега ще кажете че единият се прави в Китай и за това е по-лош.

ASUS Fonepad 7" (ME175CG)

CHUWI V17HD 3G 7"
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликите между двата таблета са минимални а цената е почти 100 лева.Сега ще кажете че единият се прави в Китай и за това е по-лош.

ASUS Fonepad 7" (ME175CG)

CHUWI V17HD 3G 7"

Заглавието колега, заглавието!

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Знам, че е докачливо и закачливо, ама нека го оправим по правилата...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.aliexpress.com/item/7-Chuwi-V17HD-3G-Intel-Atom-Z2520-Dual-Core-1-2GHz-Tablet-PC-7-Inch-IPS/2033078402.html

Т.Е. искам да кажа, че има и още по- евтино...

...единият се прави в Китай и за това е по-лош..

А другия е по- добър, понеже се прави в.... ъъъ... Китай... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разликата е, че първият е в България, докаран е дотук от официален вносител, има търговска гаранция и сервизна поддръжка. Цената му освен това включва мита, ДДС и търговска надценка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може да е във логото разликата 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.aliexpress.com/item/7-Chuwi-V17HD-3G-Intel-Atom-Z2520-Dual-Core-1-2GHz-Tablet-PC-7-Inch-IPS/2033078402.html

Т.Е. искам да кажа, че има и още по- евтино...

А другия е по- добър, понеже се прави в.... ъъъ... Китай... :)

Линковете колега, линковете, трябва да са тагнати.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам Asus 175 кво да ти кажа много съм доволен. 

Предимства : Бърз процесор, за нормален потребител е повече от достатъчен. Всичко си върви толкова бързо и плавно, че не е истина :P RAM-та стига за Chrome,Skype,Facebook и Viber (зависи как си оптимизирал Android-а). Дисплей-а е повече от добър, наситена и ярка картина, пиксели не се виждат, под слънце трябва да си на максимална яркост. Софтуера е пълен с най различни благинки като например : режим за четене (екрана става жълт и наистина не изморява очите),What's Next,много добра програма за времето, музикалния плеър,файлов диспечер, галерия са много добри поддържат облаци :P Софтуера общо взето е на много добро ниво, дори всеки месец между 23-7 число се обновява. Звука във слушалки е много добър ако е в режим - икономичен или филм, за говорителя на таблета най-силно ще звучи, ако е на режим филм. От батерията съм много доволен на ден аз го използвам около 3-4 часа та на 15% пада чак след 3 дена :P Поддържа безжичен дисплей (Miracast),но с последния ъпдейт го осраха, свързва се от 60-тия път. Сигнала и интернета са бързи, слушалката е силна, чувам се ясно. GPS е просто превъзходен със софтуера на Navigon от Плевен до Несебър дори и в тунела в Ловеч имаше сигнал, като нито един път не се е разкачил по време на пътуването. Bluetooth е бърз. Wi-Fi е на ниво, добре е. Дизайна е добър на мен ми харесва. Тези 328гр. не се усещат. Има ъпдейт до Android 4.4 със Zen UI :) Мишки,клавиатури,флашки на USB OTG си работят добре. Предната камера е добра, за селфита е супер. После ще го тествам тоя компас :D 

Недостатъци : Леко загряване под камерата. Камерата можеше да е по-добра, не ми харесват снимките когато е облачно (на слънце са супер), а и няма светкавица. Видео клиповете са добри на слънце и на облачно време. Wi-Fi на слаб сигнал 1 черта се разкача лесно. Launcher-а на Zen UI леко лаги като има повечко уиджети (със последния системен ъпдейт го пооправиха,но пак има лаг) Няма ART Runtime :( Дано да го добавят някой ден :) 

Ако се сетя за нещо по-късно може и да редактирам поста си. 

Ееее, ти па, като започнеш с тия правила....

Представи си, ако ги няма тези правила тука къв цирк щеше да бъде. :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://www.pandawill.com/cube-talk-7x-quad-core-tablet-pc-mtk8382-7-inch-android-42-ips-8gb-3g-wcmda-white-p88652.html ето един 4ядрен 7 цола 3G евтинийка ($86.99) със 16GB SD - $96.98
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване