Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Грешка 0x000000ED

geshadve

Препоръчан отговор

Здравейте !

Когато пусна лаптопа си ми излиза син екран с грешка 0x000000ED. Пробвах да направя "repair" на Windows 7, но когато цъкна на "Repair Windows" нищо не става. Показва само празен екран с десктоп картинката на Win 7. Същтата работа е и с "Install Windows" бутона. Единствената разлика е, че там постоянно мисли при "Setup is starting" екрана.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !

Когато пусна лаптопа си ми излиза син екран с грешка 0x000000ED. Пробвах да направя "repair" на Windows 7, но когато цъкна на "Repair Windows" нищо не става. Показва само празен екран с десктоп картинката на Win 7. Същтата работа е и с "Install Windows" бутона. Единствената разлика е, че там постоянно мисли при "Setup is starting" екрана.

Опитай следното:

Във RUN -(Изпълнение....) напиши  cmd. Натисни на ОК,

Постави следната команда: Chkdsk / R

може да поиска да скнира след рестарт.Ще трябва да натиснешбутона Y.

Рестартирай. Преди да започне зареждането на ОС ще тръгне сканирането.

Изчакай да завърши.

Виж дали ще го има проблема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитай следното:

Във RUN -(Изпълнение....) напиши  cmd. Натисни на ОК,

Постави следната команда: Chkdsk / R

може да поиска да скнира след рестарт.Ще трябва да натиснешбутона Y.

Рестартирай. Преди да започне зареждането на ОС ще тръгне сканирането.

Изчакай да завърши.

Виж дали ще го има проблема!

Не boot-ва в Windows. Safe mode също пробвах, но и там не успява да boot-не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 години. Как мога да разбера дали проблема е в харда?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 години. Как мога да разбера дали проблема е в харда?

Във Hirens BootCD има инструменти за тестване, поправяне на твърдият диск.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dimo70
      Почистване на лаптопи. Профилактика против прегряване.
      Смяна термопаста при необходимост
    • от Потребител 1
      Здравейте! Решил съм в скоро време да си купя лаптоп. Ще го използвам предимно за по-тежка обработка на аудио, видео и снимки, графичен дизайн, както и за игри (от по-леките). Бюджетът ми е до 2000 лв. Погледнах избора на пазара и на пръв поглед ми допаднаха ryzen 5 4600h, ryzen 7 4800h (малко по-скъпичка) и еквивалентите на intel - i5 10300h и i7 10750h. Като видео карти - това, което видях да се предлага в този клас, е gtx 1650, 1650 ti, 1660 и 1660 ti.
      Някакви препоръки към какво да се насоча?
      Благодаря предварително!
    • от alaptopbuyer
      Здравейте!
      Трябва ми лаптоп за около 2000лв., който да бъде използван основно за програмиране (web development). Основните характеристики, които ме интересуват, са RAM памет и процесор. Не ми трябва добра видео карта (вградена ще е може би най-добре). Разглеждах различни лаптопи, но не мога да избера, защото не разбирам особено от компютърни характеристики. Искам поне 16GB RAM и ще е най-добре дънната платка да има капацитет от 64GB RAM, за да може да мога да добавя RAM, когато ми се наложи, защото RAM ще е вероятно най-бързо изхарчения ресурс. Няма да играя видео игри на него.
      Благодаря!
    • от AnnieBro
      Здравейте! От вчера имам изключително разстройващ проблем и той е, че на дънната платка на лаптопа ми се счупи порта за вътрешния ми хард диск и вече лесно може да се каже, че нямам работещ лаптоп - не мога да го стартирам въобще и нямам достъп до изключително важни за мене файлове. Някой има ли представа дали сервиз би могъл да го смени и/или да го оправи по някакъв начин? Защото предполагам смяната на цяла платка ще излезне изключително скъпо (не съм изцяло наясно) и не мога да отделя много голяма сума (200+ лева) в момента. Някой от вас знае ли доверен сервиз в София, който е възможно да се справи с проблема? Чувала съм, че има много измамници по сервизите, които си взимат здрави части от машините за оправяне и ги заместват със стари и/или неработещи и това е също нещо, което искам да избегна. Лаптопът е Acer Aspire 7 и е извън гаранционен от август. Какъвто и отговор или мнение ми дадете, много бих се зарадвала да го чуя!
    • от Annn
      Здравейте,
      Търся съвети за избор на лаптоп с бюджет до около 3500лв  Ще се използва за графичен дизайн, логотип...рисуване с графичен таблет.     Последно гледах Леново Легион, но с по-новите компоненти излизам от бюджета. Трудно ми е да преценя дали ако сложа 64рам, вместо 32 ще е толкова по-значимо в сравнение с това дали графичната карта е Nivida Rtx s 6 или  8 памет... Или предходните на RТХ, също са достатъчно силни.. И колко е осезаема разликата между процесорите Intel i7 10750H/9750H....     *Отделно за екрана не знам какво точно да гледам , освен да е IPS изглежда че и те са с различно качество. На първо време няма да има допълнително монитор.   *Смятам да ползвам Windows 10, и се зачудих дали има съществена разлика между pro/ home освен че pro е по-добре за групови задачи, офиси...
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване